HairMax® LaserBand

Jest najbardziej zaawansowanym i skutecznym urządzeniem w leczeniu utraty włosów przy praktycznie niewielkim użyciu pracy rąk.

Użytkownicy, którzy zastosowali leczenie urządzeniem LaserBand zauważyli takie korzyści jak: zatrzymanie się procesu wypadania włosów, pogrubienie średnicy włosów, zwiększoną wytrzymałość włosów, odwrócenie procesu przerzedzania włosów i co najważniejsze wzrost nowych włosów.

Jeden zabieg urządzeniem LaserBand stanowi równowartość 246 (82 × 3) laserów zastosowany na trzech obszarach skóry głowy (części czołowej, potylicznej i na tzw. koronie). Lasery HairMax® posiadają najwięcej badań klinicznych, wykazały one pozytywny wpływ, na wzrost włosów.

OTO DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ HAIRMAX® W LECZENIU UTRATY WŁOSÓW

  • HairMax® przeprowadziło siedem badań klinicznych na prestiżowych amerykańskich uniwersytetach z udziałem 460 mężczyzn i kobiet, z problemem łysienia androgenowego. Ponad 90 procent badanych potwierdziło wzrost nowych włosów. Wyniki okazały się przewidywalne i spójne. Ponadto, badania nie wykazały żadnych szkodliwych skutków ubocznych przy użyciu jakiegokolwiek modelu lasera HairMax®
  • Wyniki badań klinicznych HairMax® i innych badań zostały opublikowane w sześciu recenzowanych artykułach czasopism medycznych. Prawie wszystkie inne urządzenia laserowe tego typu na rynku do leczenia utraty włosów nie posiadają opublikowanych zweryfikowanych artykułów medycznych
  • HairMax® przyznano siedem (certyfikatów) FDA 510 (k) potwierdzających możliwość użytkowania przez kobiety i mężczyzn, więcej niż jakiekolwiek inne urządzenie na rynku
  • Blisko 1 mln mężczyzn i kobiet na całym świecie nabyło urządzenia laserowe HairMax®
  • HairMax® oferuje światowej klasy obsługę klienta
  • HairMax® oferuje do pięciu miesięcy gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku braku satysfakcji klienta co daje czas na ocenę wyników przez użytkownika
  • HairMax® zrewolucjonizował leczenie łysienia i nadal wprowadza innowacje i rozwija jakość produktów. Jesteśmy pierwszą firmą na świecie, która oferuje urządzenie z wykorzystaniem technologii LLLT do użytku domowego. Pierwsze urządzenia laserowe HairMax® pojawiły się w 2001r.

PORÓWNANIE WIĄZEK LASEROWYCH HAIRMAX® LASERBAND Z INNYMI URZĄDZENIAMI LASEROWYMI TEGO TYPU

Wykorzystując technologię LLLT  w leczeniu utraty włosów ważne jest, aby energia lasera była równomiernie rozłożona na skórę głowy w celu uzyskania najlepszych efektów leczenia. Zdjęcia poniżej przedstawiają jak HairMax® LaserBand, dzięki odpowiednio zaprojektowanym punktom laserowym równomiernie dostarcza energię świetlną w jednolity sposób w porównaniu z innymi urządzeniami hands-free.

INNE URZĄDZENIA :

Urządzenie typu hands-free

W innych urządzeniach typu hands-free światło lasera dostarczane jest nierównomiernie w mniejszym stopniu pokrywa skórę głowy. Mieszki włosowe nie będą odbierać energii światła laserowego w jednolity sposób, a tym samym nie przyniesie to efektywnego leczenia.

HAIRMAX® LASERBAND 82:

Światło lasera LaserBand 82

HairMax® LaserBand dostarcza światło lasera równomiernie na skórę głowy w jednolity sposób. Spójne światło lasera daje optymalne wyniki leczenia.

Zalety lasera Hairmax LaserBand

Charakterystyczną cechą urządzeń laserowych Hairmax®, jest wyrafinowana konstrukcja oraz opatentowane mechanizmy rozdzielające włosy-czyli „ząbki”. Włosy są zaprojektowane przez naturę w taki sposób by chronić skórę głowy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. „Ząbki” urządzeń laserowych HairMax® zostały tak skonstruowane, aby pomóc laserowi dostarczyć maksymalną ilość energii świetlnej do mieszków włosowych i uzyskać optymalne rezultaty leczenia. W innych urządzeniach, światło lasera może być blokowane przez włosy co daje mniej skuteczne leczenie.

PORÓWNANIE DOSTĘPNYCH URZĄDZEŃ LASEROWYCH

Poniższa tabela przedstawia porównanie opaski laserowej Hairmax® LaserBand z innymi dostępnymi na rynku urządzeniami.

Zalety urządzenia Hairmax®

Technologia LLOYD

Laserband 82

Laserband 82

Theradome

Theradome

Igrow

Igrow

Capillus

Capillus & lasercap

 Ilość wiązek laserowych

82

80 21 272
 Efektywny zasięg lasera

246

80 21 272
 Cena

3690 zł

4999 zł 3900 zł 12000 zł
 Badania kliniczne

7

0 2 0
 Opublikowane recenzje w  czasopismach medycznych

6

0 2 0
 Ząbki oddzielające włosy

TAK

NIE NIE NIE
 Czas terapii

90 sekund

20 minut 20 minut 30 minut
 Bez recepty

TAK

TAK TAK NIE
 Dla mężczyzn

TAK

NIE TAK NIE
 Dla kobiet

TAK

TAK TAK TAK
 Bateria akumulatorowa

TAK

TAK NIE TAK
 Gwarancja

2 lata

1 rok 1 rok 1 rok
 Ubezpieczenie od odpowiedzialności  cywilnej

TAK

NIE NIE NIE

 

 

 

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach na bieżąco!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress