Sześć rzeczy, które możesz zrobić, by zyskać grubsze i zdrowsze włosy już dziś.

Twoje włosy określają cię bardziej niż jakikolwiek inny atrybut fizyczny. To nie tylko ozdoba głowy – to część twojej osobowości. Odzwierciedlają Twój styl i pozwalają innym zobaczyć, kim jesteś. Nic więc dziwnego, że spędzamy godziny na pielęgnacji. Wiedziałeś, że w ciągu całego swojego życia kobiety poświęcają około 1,5 roku swoim włosom? To 14 tyś. godzin szczotkowania, mycia, suszenia, prostowania, zawijania, cięcia itd.

Ponieważ włosy są tak ważną częścią nas, ważne jest, aby dbać o ich zdrowie i dobrą kondycję.

Oto sześć rzeczy, które możesz zrobić, aby wspomóc wzrost włosów, a także poprawić ich grubość.

1. Wykorzystaj moc energii światła

HairMax wprowadził innowacyjne urządzenia laserowe do użytku domowego, które dostarczają odżywczej energii światła laserowego, w celu stymulowania mieszków włosowych na poziomie komórkowym oraz tworzenia zdrowszego środowiska do wzrostu włosów. Celowana terapia laserowa, zwana również fototerapią laserową opiera się na energii świetlnej, która dociera bezpośrednio do mieszka włosowego, doprowadzając składniki odżywcze, dotlenia włosy oraz wspomaga usuwanie szkodliwych substancji jak DHT. Tym samym pomaga odwrócić proces przerzedzania włosów, wspomaga ich odrastanie oraz wzrost nowych włosów. Badania wykazały również zwiększenie gęstości włosów.
Urządzenia laserowe HairMax, dzięki opatentowanej technologii zapewniają bezpośredni przepływ energii świetlnej do mieszka włosowego, aby optymalnie stymulować ich wzrost oraz przekształcić przerzedzone, pozbawione życia włosy w pełniejsze i zdrowsze. Jako pierwsze domowe urządzenie do terapii laserowej zostało zatwierdzone przez FDA – do tej pory posiada 8 zezwoleń FDA. Urządzenia laserowe HairMax są bezpieczne i skuteczne, nie powodują niepożądanych skutków ubocznych. Sprawdzona klinicznie technologia HairMax ma potwierdzoną w badaniach skuteczność na poziomie 90%. Jest polecana przez lekarzy, a skorzystało z niej ponad 1.5 mln osób na całym świecie.

2. Zdrowa dieta równa się zdrowe włosy

Suplementy diety również mogą zwiększyć wzrost włosów! To jak się odżywiamy i co spożywamy ma duży wpływ na nasze włosy. Składniki odżywcze, witaminy, minerały i białka występujące w niektórych suplementach diety przynoszą korzyści przerzedzającym się włosom i wspomagają wzrost włosów i ich kondycję. Nie zawsze prawidłowo się odżywiamy, więc dodanie suplementów do codziennej diety to świetny sposób na uzupełnienie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebują włosy. Suplementy diety HairMax są opracowane specjalnie z myślą o włosach, a ich skład jest certyfikowany.

3. Idealny schemat pielęgnacji włosów

Regularne oczyszczanie i kondycjonowanie włosów jest oczywiste. Szampon jest przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń, sebum oraz produktów do stylizacji włosów. Odżywka natomiast ma na celu zwiększenie połysku, ochronę włosów przed wysuszeniem,a także ułatwienie rozczesywania.
Wybór odpowiedniego szamponu i odżywki do włosów może być przytłaczający. Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, to sprawdzić składniki produktów do pielęgnacji włosów. Siarczany znajdujące się w większości szamponów są zbyt szkodliwe dla twoich włosów i mogą spowodować więcej uszkodzeń niż pożytku.
HairMax naukowo opracował szampon i odżywkę wypełnioną bioaktywnymi składnikami, które nie tylko oczyszczają i kondycjonują, ale także wzmacniają i reaktywują skórę głowy i włosy, dodając im blasku witalności i objętości.