Dla mediów

Dlaczego HairMax?

Firma HairMax działa na rynku od 20 lat. W Polsce zajmujemy się dystrybucją od 2007 roku. HairMax to pierwsze urządzenie laserowe z certyfikatem FDA. Do tej pory przyznano naszym urządzeniom aż 8 takich certyfikatów. Lasery skutecznie działają w monoterapii oraz terapii skojarzonej leczenia łysienia andgenowego u mężczyzn i kobiet.

Technologia LLLT w urządzeniach HairMax.

Urządzenia HairMax działają na zasadzie fotobiostymulacji laserowej. Wykorzystują technologię LLLT (Low Level Laser Therapy), która ma potwierdzone badaniami klinicznymi działanie leczenia wielu schorzeń, w tym wypadania włosów. Stymulując uwalnianie energii, tworzą zdrowsze warunki dla wzrostu włosów. Laser można stosować również profilaktycznie, w celu poprawy kondycji i zagęszczenia włosów. Stwierdzono również, że odpowiednie stosowanie urządzeń HairMax przed transplantacją poprawia retencję „graftu”, a po niej przyspiesza cykl wzrostu przeszczepionych włosów i poprawia gojenie się ran.

Badania kliniczne – ocena skuteczności działania laseroterapii.

Nasza firma jest jedyną na rynku, której wyniki badań opublikowano w 6 recenzowanych czasopismach medycznych. Skuteczność urządzeń HairMax, potwierdziło 7 badań klinicznych przeprowadzonych na grupie 460 kobiet i mężczyzn.
Ponad 95% mężczyzn, w grupie leczenia HairMax, wykazało wzrost włosów po 26 tygodniach. W tym samym czasie, wzrost średnio aż 20,5 włosów na centymetr kwadratowy uzyskało 100% badanych kobiet. Laser był dobrze tolerowany, nie zgłoszono działań niepożądanych.

Efekty działania lasera HairMax

Lasery HairMax służą do leczenia każdego rodzaju utraty włosów, głównie łysienia androgenowego. Efekty działania lasera można zobaczyć już po 3 miesiącach regularnego stosowania. Poza znacznym spadkiem wypadania włosów, poprawia się ogólna kondycja włosa. Widoczny jest wzrost włosów o zwiększonej gęstości. Dodatkowo laser niweluje łupież oraz ogranicza wydzielanie sebum.

Produkty HairMax

System pielęgnacji włosów HairMax to innowacyjny pod względem naukowym zestaw, stworzony do przekształcenia rzadkich
i pozbawionych życia włosów w grubsze, zdrowsze i pełne życia. System koncentruje się na włosach i biologicznym starzeniu się skóry, maksymalizując przenikanie składników aktywnych oraz poprawiając kondycję włosów. Opracowano go przy użyciu naszej opatentowanej technologii NRG8 – PLEX, składającej się z ośmiu wysoce skutecznych składników, które zapewniają skórze głowy i włosom zwiększoną energię, stymulację i niezbędne odżywienie, potrzebne dla zdrowia włosów.

Urządzenia laserowe HairMax

Urządzenia HairMax to w 100% lasery medyczne. Bez światła LED, które w przeciwieństwie do światła lasera, jest rozproszone. Wysokiej jakości urządzenia są zaopatrzone w system ząbków, który rozdzielając partie włosów, zapewniają maksymalne
i równomierne dotarcie skupionego, delikatnego i odżywczego światła lasera do mieszków włosowych.
Lasery HairMax w porównaniu do innych urządzeń dostępnych na rynku, pozwalają na zabieg w najkrótszym czasie.
Laser stosujemy co drugi dzień (3-4 sesje w tygodniu). Najkrótszy czas zabiegu od 90 sekund do 15 min w zależności od posiadanego modelu urządzenia.  

W ofercie HairMax można znaleźć 3 formy urządzeń laserowych, z możliwością wyboru ilości wiązek::

  • W formie grzebienia: HairMax LaserComb Ultima 9 Classic & Ultima 12
  • W formie opaski: HairMax LaserBand 41 & 82 oraz 82 ComfortFlex
  • W formie czapki: HairMax PowerFlex Cap 272