Światowy lider laseroterapii | Jedyny autoryzowany sklep Hairmax® w Polsce | Darmowa wysyłka powyżej 500,00 PLN | International shipping available

Mikrowłókna do włosów

Mikrowłókna – idealne do kamuflażu włosów!

Problem przerzedzonych włosów dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn na całym świecie. Na rynku są dostępne różne metody umożliwiające zagęszczanie i stylizowanie problematycznych fryzur. Niestety nie wszystkie są tak skuteczne, aby spełniały oczekiwania osób zmagających się z problemem rzadkich włosów. Zatem jak poradzić sobie z kiepską objętością fryzury? Jest na to sposób, czyli mikrowłókna. Zobacz, na czym to polega!

Mikrowłókna na włosy – efekt zagęszczenia praktycznie od ręki

Choć technologia mikrowłókien do włosów jest znana na rynku od ponad 30 lat, dopiero teraz taka metoda zagęszczania fryzury zyskuje na popularności. Wynika to głównie ze zwiększonej skuteczności metod stosowania mikrowłókien, a także o wiele rozsądniejszych cen, które są akceptowalne dla większości portfeli.

Nowoczesne mikrowłókna Hairmax® to produkt, który umożliwia szybkie i efektywne zakamuflowanie ubytków włosów na głowie. Decydując się na zakup mikrowłókien do samodzielnej aplikacji, możesz wybrać jeden z 9 wariantów kolorystycznych. Dodatkowo otrzymasz wygodny aplikator, który ułatwi dozowanie wypełniacza do rzadkich włosów.

Innowacyjna formuła produkcji mikrowłókien sprawia, że te statycznie przylegają do włosów, wyglądają w 100% naturalnie i nie osypują się na wietrze czy po dotknięciu ręką. Aplikując mikrowłókna Hairmax poczujesz się komfortowo i dodasz sobie pewności siebie!

Jak użyć mikrowłókien Hairmax? Krok po kroku

Procedura nakładania mikrowłókien na włosy najczęściej nie trwa dłużej niż kilkanaście sekund, zależnie od pożądanego efektu oraz poziomu przerzedzenia włosów na głowie. W pierwszej kolejności musisz ułożyć fryzurę z własnych włosów.

Następnie trzeba zastosować mikrowłókna Hairmax w miejscach, gdzie występują prześwity skóry. Produkt przypominający solniczkę jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Przez siteczko przesypują się mikrowłókna, które lądują na skórze głowy, imitując naturalne włosy.

Po zakończonej aplikacji możesz zabezpieczyć powierzchnię głowy lakierem. Dzięki temu mikrowłókna utrzymają się nieco dłużej, a dodatkowo nie będziesz martwić się o oddziaływanie niekorzystnych warunków zewnętrznych, np. deszczu na zaaplikowane mikrowłókna.

Mikrowłókna, czyli skuteczny kamuflaż dla rzadkich włosów

Problem rzadkich włosów dotyka sporą część ludzkiej populacji. Choć większość osób godzi się ze swoim losem, to jednak istnieją rozwiązania, które umożliwiają chwilowe ukrycie takich niedoskonałości.

Ułatwiają to nowoczesne mikrowłókna wykonane z białka keratynowego. Proszek do zagęszczania włosów jest doraźnym rozwiązaniem na problem cienkich i rzadkich włosów.

Aby jednak efekt gęstszych włosów, konieczne jest każdorazowe aplikowanie mikrowłókien – po każdym myciu głowy. Zbyt częste stosowanie posypek tego typu może powodować nasilenie wypadania włosów i dermatozę skóry głowy.

Dlaczego warto zdecydować się na mikrowłókna do włosów rzadkich?

Wyróżniamy wiele czynników, które determinują opłacalność korzystania z mikrowłókien Hairmax. To nie tylko szansa na uzyskanie ekspresowego efektu zagęszczenia włosów, ale także:

natychmiastowe pokrycie łysiny,
maksimum bezpieczeństwa – mikrowłókna są wytwarzane z naturalnych składników,
naturalny wygląd,
łatwość zmywania – wystarczy zwykły szampon,
możliwość łączenia mikrowłókien z zabiegami, które zapobiegają wypadaniu włosów.

Warto też dodać, że gotowe mikrowłókna do samodzielnej aplikacji są bezzapachowe i nie powodują żadnych efektów ubocznych, nawet przy regularnej aplikacji.

Mikrowłókna Hairmax – czy każdy może je stosować?

Cząsteczki mikrowłókien do samodzielnej aplikacji to rozwiązanie dostępne dla każdego, kto ma problem z rzadkimi włosami, które stale wypadają. Mikrowłókna działają subtelnie, naturalnie i nie powodują reakcji uczuleniowych. To oznacza, że praktycznie każdy może je zastosować.

Nowoczesna formuła mikrowłókien sprawia, że wszelkie ubytki włosów przestają być widoczne praktycznie od ręki. Natychmiastowe działanie to główny z powodów, dla którego coraz więcej osób sięga po mikrowłókna Hairmax. Twoje włosy są cienkie, brakuje im objętości i nie możesz poradzić sobie z ukryciem nadmiernych ubytków włosów? Doraźnie skorzystaj z naturalnych mikrowłókien i zagęść swoją fryzurę.