Jak mogę zapłacić za urządzenia laserowe HairMax®?

Proponujemy tradycyjną płatność przelewem, kartą kredytową, poprzez najpopularniejsze płatności on-line (np. mTransfer), a także w systemie ratalnym. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup na raty, cały proces zajmie mniej niż 5 minut! Aby sprawdzić kwotę raty należy wybrać kalkulator Alior Banku lub mBanku.

Jak używać urządzeń laserowych HairMax®  by zatrzymać łysienie i pobudzić wzrost włosów?

Wszystkie dostępne modele HairMax®  zostały zaprojektowane z myślą o prostocie i komforcie użytkowania. Aby rozpocząć terapię naciśnij przycisk „power” z przodu urządzenia, a następnie „laser”. W dalszym etapie umieść urządzenie płasko na głowie, za pomocą dwóch rzędów zębów, mając pewność, że oba dotykają skóry głowy. Nie wykonuj gwałtownych szybkich ruchów tak jakbyś chciał uczesać włosy. Delikatnie przesuwaj grzebień laserowy co pół cala (ok. 1,25 cm), co 4 sekundy, czyli aż usłyszysz sygnał dźwiękowy lub wibracje informującą o konieczności przesunięcia. Rozpocznij z przodu i kieruj się ku tyłowi, następnie w drugą stronę, z tyłu do przodu. Pamiętaj, aby przestrzegać zasady 4 sekund i delikatnych ruchów. W ten sposób działanie HairMax® LaserComb będzie najbardziej efektywne, a ty szybciej zobaczysz rezultaty jego stosowania.

W przypadku korzystania z opaski laserowej HairMax® LaserBand, tak jak w poprzednich modelach urządzenie należy włączyć przyciskiem zasilania, a następnie umieścić opaskę z przodu głowy. Ząbki na opasce muszą dotykać skóry głowy. Pozostawiamy opaskę na głowie na 30 sekund. Po 30 sekund po sygnale „beep” przesuwamy opaskę na kolejny obszar głowy (po części czołowej, korona głowy, a następnie część potyliczna). Po kolejnych 30 sekundach przesuwamy na ostatnią część.

Jak często powinienem stosować HairMax® LaserComb oraz HairMax® LaserBand by zatrzymać łysienie i pobudzić wzrost włosów?

Dla najlepszych rezultatów HairMax®  powinien być stosowany 3 razy w tygodniu. Dla formy grzebienia, w zależności od modelu 8 – 15 minut. W przypadku opasek jedynie 90 sekund lub 3 minuty.

Czy mogę używać częściej  urządzeń laserowych HairMax®  w celu uzyskania szybszych rezultatów?

Przeprowadzone badania kliniczne pokazały, że częstsze używanie HairMax® LaserComb oraz Laser Band nie ma wpływu na uzyskanie szybszych efektów.

Czym różnią się urządzenia HairMax®?

Urządzenia różnią się ilością wiązek laserowych. Efekty ich działania są takie same, ponieważ w każdym z nich zastosowana jest ta sama technologia – LLLT. Im więcej wiązek laserowych tym krótszy czas zabiegu.

Jak szybko zauważę pierwsze rezultaty działania grzebienia laserowego HairMax® LaserComb oraz opaski laserowej?

Duża liczba użytkowników dostrzega widoczne rezultaty już po 8 tygodniach terapii HairMax®. Znacząca większość po 10 do 16 tygodni. Włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i grubsze, następuje ich zauważalny wzrost. Aby w pełni cieszyć się trwałymi efektami należy nadal używać zakupionego urządzenia HairMax® zgodnie z zaleceniami dotyczącymi konkretnego modelu.

Czy poza zatrzymaniem łysienia i wzrostem włosów są inne korzyści ze stosowania urządzenia HairMax LaserComb lub HairMax LaserBand?

Włosy mniej się przetłuszczają i znika łupież. Stają się mocne i jedwabiste. Ponadto ich naturalny kolor staje się bardziej intensywny i wolniej siwieją.

Jaki jest okres trwałości urządzenia?

Urządzenia laserowe HairMax®  są urządzeniami medycznymi, wyprodukowanym pod ścisłą kontrolą. Posiadają wysokiej jakości wiązki laserowe, których czas działania zaprojektowana jest na 15 000 godzin pracy. Żywotność grzebienia laserowego HairMax® przy regularnym użytkowaniu, wynosi od 10 do 15 lat.

Kto może stosować urządzenia laserowe HairMax®?                

Lasery HairMax®  są przeznaczone do stosowania dla mężczyzn i kobiet w rożnym stadium zaawansowania problemu nadmiernego wypadania włosów oraz dziedzicznego łysienia. Jest również polecany przez specjalistów po transplantacji włosów. Z urządzeń można korzystać także profilaktycznie, jeżeli chcemy aby nasze włosy rosły szybciej i były mocniejsze.

Kiedy najlepiej używać grzebienia laserowego HairMax® LaserComb oraz opaski LaserBand?

HairMax® LaserComb oraz LaserBand najlepiej używać po umyciu włosów. Można je stosować zarówno na suche, jak i na mokre włosy, ale przed nałożeniem produktów kosmetycznych do stylizacji włosów tj.: lakier, pianka do włosów, itp.

Czy są przeciwwskazania do stosowania zimnego lasera?

Nie zaleca się stosowania urządzeń laserowych HairMax®  w przypadku przyjmowania leków foto podwyższających wrażliwość (np. tetracyklina). W przypadku wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty o poradę. Kobiety w ciąży oraz karmiące również powinny unikać urządzeń, gdyż ta grupa nie została objęta badaniami klinicznymi.  Nie zaleca się również używania grzebienia dzieciom.

Jak często trzeba zmieniać baterię lub ładować urządzenia HairMax®?

Ładowanie akumulatorów litowo-jonowych grzebieni HairMax® trwa od 2 do 3 godzin. Po pełnym naładowaniu HairMax® LaserComb oraz LaserBand mogą być używane przez 10 godzin pracy. Kiedy bateria/akumulator będzie rozładowana grzebień laserowy HairMax® LaserComb lub opaska LaserBand wyłączy się.

Jaka jest długość fali strumienia światła laserowego w urządzeniach laserowych HairMax®?

Urządzenia różnią się między sobą ilością wiązek laserowych, ale mają takie samo działanie. W każdym urządzeniu wykorzystana jest technologia LLLT, a długość fali wynosi 655 nm (+/- 5nm). Opatentowane ząbki grzebienia laserowego służą do przedzielania partii włosów, aby zapewnić dokładne dojście światła laserowego do skóry głowy.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach na bieżąco!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress