Pokochaj swoje włosy
na nowo

Hairmax to produkty dla osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów, widocznym przerzedzeniem i łysieniem. Terapia laserowa to skuteczne rozwiązanie dla każdego kto pragnie wzmocnić swoje włosy. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia laserowe, mikrowłókna, suplementy oraz produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów.

93%

Skuteczności

129

Nowych włosów
na 6,5 cm2

Zwiększ gęstość
i objętość włosów
Energetyzuj i pobudzaj
mieszki włosowe
Działaj
przeciwstarzeniowo
Odwróć proces
miniaturyzacji
Przywróć cykl
wzrostu włosa
Odżyw
zniszczone włosy

Efekty terapii laserowej

Zyskaj zdrowe
i gęste włosy

Urządzenia laserowe Hairmax działają na zasadzie fototerapii laserowej. Emitowane przez urządzenie światło lasera niskiej mocy, wnika do mieszka włosowego, aby stymulować wzrost włosów poprzez podwyższenie poziomu energii komórkowej. Zimne światło lasera wzmaga również przepływ krwi do mieszków włosowych, zwiększa ilość tlenu i substancji odżywczych, a także przyspiesza usuwanie niekorzystnych substancji jak DHT (dihydrotestosteron odpowiedzialny za łysienie typu androgenowego).

Skuteczność urządzeń laserowych na poziomie 93% została potwierdzona w badaniach klinicznych przeprowadzonych na grupie 460 mężczyzn i kobiet z problemem łysienia typu androgenowego.

Z urządzeń możesz wygodnie korzystać w domu. Pierwszych efektów możesz się spodziewać od 8 do 12 tygodni regularnego stosowania. Udzielamy 20 tygodniowej gwarancji satysfakcji. Jeżeli w tym czasie nie będziesz widzieć u siebie efektów, możesz zwrócić urządzenie, a my zwrócimy Ci pieniądze.

Skuteczne rozwiązania dla
maksymalnych rezultatów

Sprawdź czym wyróżniają się urządzenia HairMax

Jesteśmy pionierem w dziedzinie technologii laserowego wsparcia wzrostu włosów. Nasze urządzenia laserowe wykorzystują cztery inteligentne elementy:

  • Opatentowane ząbki do rozczesywania włosów – włosy są fotoprotektantem, co oznacza, że ​​działają jak naturalny bloker światła dla skóry głowy. Mechanizm, który rozdziela włosy, tworzy ścieżkę dla optymalnej ilości światła laserowego, która dociera do skóry głowy w celu uzyskania maksymalnych korzyści.
  • Gęstość lasera – Diody laserowe HairMax są umieszczone w urządzeniach ściśle, aby zapewnić spójne i jednolite dostarczanie światła laserowego do mieszków włosowych. Żadne inne urządzenie nie ma tej przewagi.
  • Intensywność lasera – skupione światło lasera jest pochłaniane przez skórę głowy, aby dotrzeć do pęcherzyków w celu uzyskania optymalnych rezultatów. W przeciwieństwie do światła LED, które nie jest ani skoncentrowane ani skupione.
  • Pełne pokrycie powierzchni skóry głowy – nasza opaska LaserBand 82 dzięki wzmacniającym soczewkom, zapewnia moc równą 246 laserom. Wystarczy 3 krotnie przesunąć opaskę po powierzchni skóry głowy.

Hairmax – skuteczny laser na porost i wypadanie włosów
Pozwól swoim włosom odżyć
Nadmierne wypadanie włosów stało się Twoją codziennością? Wbrew pozorom, jest to zupełnie powszechna przypadłość, która może spotkać każdego. Łysienie lub przerzedzenie włosów może mieć wiele przyczyn – zarówno genetycznych, jak i środowiskowych. Do tych pierwszych zalicza się łysienie androgenowe, które bywa najczęstszym rodzajem wypadania włosów, jednak na całe szczęście – da się mu zapobiec. Do środowiskowych przyczyn wypadania może zaliczać się stres, zarówno ten sytuacyjny, jak i przewlekły. Bywa on na tyle silnym bodźcem dla ludzkiego organizmu, powodując w nim wiele szkód, w tym nagłe i obfite wypadanie włosów. Przyczyn łysienia może być wiele, dlatego istotnym jest, by kontrolować wyniki badań, zwłaszcza przy intensywnym wypadaniu włosów, ponieważ stan zdrowia również może się przyczyniać do ich kondycji (i nie tylko, bo również skóry i paznokci).
Jak temu zapobiec? To bardzo dobre pytanie, ale na szczęście odpowiedź leży w zasięgu Twojej ręki. Jest nim laser na porost włosów. W ofercie firmy Hairmax znajdują się urządzenia laserowe, które mają za zadanie przyspieszyć porost włosów, dzięki wykorzystywanej w nich technologii LLLT (Low Level Laser Therapy). Urządzenia laserowe Hairmax posiadają opatentowany system ząbków, które mają za zadanie rozdzielać włosy podczas zabiegu, tak, aby światło lasera mogło swobodnie dotrzeć do mieszków włosowych. Co ciekawe, zarówno opaski, jak i grzebienie laserowe Hairmax są przeznaczone do użytku domowego, stąd ich wygodna forma, umożliwiająca szybki i wygodny zabieg w zaciszu własnego domu.
Laser na porost włosów – jak stosować?
Urządzeń Hairmax należy używać na zasadzie przeczesywania włosów, rozpoczynając od czubka głowy. W przypadku opaski laserowej należy wczesać się we włosy (zupełnie jak zwykłą opaską do włosów) oraz poczekać, aż automatyczny timer wskaże moment na przesunięcie urządzenia na kolejną partię głowy. Grzebień laserowy natomiast, należy przykładać w miejscu przedziałka, do momentu, gdy automatyczny timer sam zasugeruje nam przesunięcie urządzenia. Wówczas powinno się odseparować kolejne pasmo włosów i ponownie przyłożyć urządzenie w miejscu przedziałka. Powtarzaj czynność, dopóki światło lasera nie zgaśnie – inteligenta funkcja pomiaru czasu poinformuje Cię o zakończonym zabiegu.
W zależności od modelu, czas zabiegu różni się – jest to ściśle związane z ilością wiązek laserowych i może wynosić od 90 sekund do 30 minut. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, powtarzaj zabieg co drugi dzień. Częstsze stosowanie nie sprawi, że laseroterapia zadziała ze zdwojoną siłą, dlatego nie jest rekomendowane.
Bardzo istotnym jest, aby rozpocząć zabieg tylko wówczas, kiedy skóra głowy jest świeżo umyta i dobrze oczyszczona z produktów do stylizacji, które mogłyby utrudniać przepływ światła lasera. Jedynym rekomendowanym produktem współgrającym z laserami Hairmax jest Hairmax Hairbooster – wcierka, która nie tylko nie blokuje dotarcia światła do mieszków włosowych, ale również dodatkowo stymuluje skórę głowy, zapewniając szybsze zagęszczenie włosów. Produkt ten został stworzony z myślą o laseroterapii i wyróżnia go niebanalny skład, bogaty w składniki aktywne, mające stymulować porost włosów. Jak go używać? Wystarczy, że przed wykonaniem zabiegu laserem Hairmax, nałożysz Hairbooster u nasady włosów za pomocą wygodnego atomizera. Połączenie urządzeń Hairmax z Hairboosterem zapewnia maksymalny przepływ światła lasera, które aktywuje mieszki włosowe do szybszego i zdrowszego wzrostu, przeciwdziałając dalszemu wypadaniu włosów.
Jaki laser na porost włosów wybrać i dla kogo się sprawdzi?
Laser na porost włosów – jaki wybrać, gdy w otchłani internetu możemy znaleźć wiele różnych modeli? Na pierwszy rzut oka, można stwierdzić, że różnią się jedynie ceną, ale kiedy zagłębimy się w temat, okaże się, że wiele innych czynników jest równie istotnych. Niewiele bowiem laserów na porost tak naprawdę nimi jest. Zastąpienie wiązek lasera diodami ledowymi jest niestety powszechną praktyką, a to właśnie światło lasera gra kluczową rolę w kuracji utraty włosów.
Laser Hairmax wyróżnia się na tle innych licznymi badaniami klinicznymi potwierdzającymi ich skuteczność. Ponadto, posiada aprobatę FDA (Agencji Żywności i Leków).
Urządzenia laserowe Hairmax wyróżnia wygodna forma opaski, której nie posiada laser b longa. Dodatkowo, wykorzystuje on zupełnie inną technologię rf – czyli funkcję rf fali radiowych.

Ponad 1.6 miliona użytkowników
urządzeń HairMax na całym świecie

W HairMax dbamy nie tylko o naszych partnerów i członków naszego zespołu, ale przede wszystkim o naszych klientów. Wciąż wprowadzamy innowacje, aby produkowane przez nas urządzenia laserowe oraz produkty do pielęgnacji włosów przynosiły Wam jak najwięcej korzyści.

8

Zezwoleń FDA

7

Badań Klinicznych

14

Międzynarodowych licencji na urządzenia medyczne

6

Publikacji w czasopismach medycznych