Certyfikaty FDA

Hairmax® zrewolucjonizował sposób, w jaki mężczyźni i kobiety na całym świecie leczą wypadanie włosów. Hairmax® uzyskał PIERWSZE zezwolenie FDA na stosowanie urządzenia do fototerapii laserowej w warunkach domowych w celu leczenia wypadania włosów i wspomagania ich wzrostu*. Nie poprzestaliśmy na jednym zezwoleniu FDA – urządzenia Hairmax® uzyskały do tej pory niespotykaną liczbę 8 zezwoleń FDA.

Wszystkie procesy produkcyjne są zgodne z najnowszym stanem
wiedzy i posiadają certyfikat jakości ISO.

ISO 13485:2016 – Certyfikacja systemu jakości
Firma z certyfikatem MDSAP
USFDA Good Manufacturing Practices (GMP) – jesteśmy w pełni
zgodni z 21 CFR Part 820, US FDA Quality Systems Regulations.
Europa * Emergo Europe, 2514 AP The Hague, Holandia.
http://www.EmergoGroup.com

Urządzenia laserowe HairMax® posiadają certyfikat ISO 13485:2016 i są audytowane przez:
InterTek Testing Services
70 Codman Hill Road
Boxbourough, MA 01719 USA
Telefon: 1 (978) 929-2100

2

MDSAP and ISO 13485:2016 (Certificate of Registration)

1 253x300 1Czerwiec 2018 – Hairmax® Laser 272 PowerFlex Cap i RegrowMD Laser Cap uzyskały dopuszczenie FDA do leczenia łysienia androgenowego* (łysienie plackowate) zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.
Grudzień 2014 – Hairmax® LaserBand uzyskał dopuszczenie FDA do leczenia łysienia androgenowego* (łysienie plackowate) u mężczyzn i kobiet.
Wrzesień 2011 – Hairmax® LaserComb rozszerza zakres dopuszczenia do obrotu na wiele urządzeń do leczenia łysienia u kobiet.
Sierpień 2011 – Hairmax® LaserComb nadal jest liderem w dziedzinie badań klinicznych i badań FDA.
Maj 2011 – Grzebień Hairmax® LaserComb uzyskał PIERWSZE zezwolenie FDA jako medyczne urządzenie laserowe do użytku domowego w leczeniu łysienia androgenowego u kobiet* (łysienie plackowate).
Listopad 2009 i kwiecień 2011 – firma Hairmax® otrzymała dopuszczenie FDA dla nowych modeli grzebieni LaserComb.
Styczeń 2007 – grzebień Hairmax® LaserComb otrzymał PIERWSZE w historii dopuszczenie przez FDA jako medyczne urządzenie laserowe do użytku domowego w leczeniu łysienia androgenowego u mężczyzn* (łysienie plackowate).

Od momentu powstania w 2000 roku naszą misją jest opracowywanie najwyższej jakości urządzeń medycznych do domowego leczenia wypadania włosów. Rozpoczęliśmy szeroko okrojony program badawczy, którego celem było uzyskanie zezwolenia FDA na stosowanie urządzeń medycznych, a nie tylko kosmetycznych. W 2007 roku, po latach badań, rozwoju i znacznych inwestycji, miało miejsce historyczne wydarzenie – Hairmax® uzyskał pierwsze w historii dopuszczenie przez FDA jako urządzenie do fototerapii laserowej do użytku domowego w celu leczenia wypadania włosów i wspomagania ich wzrostu*. Nie poprzestaliśmy tylko na jednym zezwoleniu FDA, urządzenia laserowe Hairmax® uzyskały do tej pory niespotykaną liczbę 8 zezwoleń FDA. Żadne inne urządzenie do fototerapii laserowej dostępne na rynku nie posiada takiej liczby atestów FDA.

Możesz mieć pewność, że urządzenia laserowe Hairmax® są najwyższej jakości i posiadają najwięcej dowodów na spójną i przewidywalną skuteczność niż jakiekolwiek inne urządzenie dostępne na rynku. Firma Hairmax® jest światowym liderem w dziedzinie technologii włosów laserowych do użytku domowego, począwszy od atestów FDA, poprzez badania kliniczne, a skończywszy na różnorodności dostępnych modeli urządzeń laserowych.

HairMax® Kuracja przeciw wypadaniu włosów – pozwolenie FDA*

W 2006 roku, po latach szeroko zakrojonych badań i randomizowanych badań klinicznych, firma Lexington International przedstawiła FDA wyniki wstępnych sześciomiesięcznych, wieloośrodkowych badań klinicznych kontrolowanych placebo. Dane z tego badania wykazały, że u 93% badanych mężczyzn nastąpiła wysoce statystyczna poprawa w liczbie włosów po 26 tygodniach leczenia.

Na podstawie części wyników tego badania FDA wydała w 2007 r. wstępne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w leczeniu łysienia androgenowego (łysienie plackowate)*
i wspomaganiu wzrostu włosów u mężczyzn. W 2011 roku przedstawiono FDA dodatkowe badania kliniczne preparatu Hairmax® i wydano zgodę na jego stosowanie u kobiet
z łysieniem androgenowym (łysieniem plackowatym)*. Do chwili obecnej blisko milion osób na całym świecie zdecydowało się na zastosowanie urządzeń laserowych Hairmax® w leczeniu łysienia i wzbogaceniu swojego życia.

Urządzenia laserowe HairMax® – dopuszczenie do obrotu przez FDA 510(k) jako urządzeń medycznych opiera się zarówno na bezpieczeństwie, jak i skuteczności

Do tej pory wydano łącznie 8 pozwoleń FDA na wprowadzenie urządzeń laserowych Hairmax® do obrotu. Wszystkie z nich wymagały przedstawienia dowodów nie tylko bezpieczeństwa, ale również skuteczności, opartych na naukowo zaprojektowanych badaniach klinicznych.

Zarówno te zgłoszenia, jak i wszystkie nasze dopuszczenia FDA oznaczają, że wszystkie przedłożone dane zostały poddane intensywnej kontroli i przeglądowi. Kiedy firma otrzymuje pozwolenie FDA, obowiązują ją rygorystyczne zasady i wysokie standardy obejmujące wszystkie aspekty produkcji i kontroli jakości.

Mówiąc wprost, wiemy, że na rynku istnieje niezliczona ilość produktów, które obiecują odrastanie włosów, ale ich skuteczność jest niewielka lub żadna. Możesz zaufać HairMax® w leczeniu wypadania włosów, ze względu na obszerne badania kliniczne. Wyniki naszych badań klinicznych zostały przeprowadzone przez najlepszych lekarzy zajmujących się wypadaniem włosów, a wyniki badań zostały opublikowane w 6 recenzowanych czasopismach medycznych, co sprawia, że Hairmax® jest jedynym urządzeniem laserowym do usuwania włosów na rynku o tak niezrównanej wartości merytorycznej.