Polecają nas

Produkty HAIRMAX są na stałe obecne w ofercie mojego gabinetu.
Szczególnie w sytuacji łysienia androgenowego zalecam moim pacjentom, bez względu na płeć i wiek, równolegle do procedur z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, codzienne stosowanie suplementacji dietetycznej Hairmax o unikalnym, wszechstronnym składzie wraz z pielęgnacją domową z tej samej linii. Dodatkowo, pacjenci z zaawansowanym problemem łysienia , nawet ci oczekujący na przeszczep , pomagają sobie laserami do użytku domowego firmy HAIRMAX, które maja licencję FDA.

dr Barbara Parda-Głomska

Doktor Łukasz Preibisz – dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

rekomenduje laserowy grzebień HairMax: „to bezpieczna, bezinwazyjna i przede wszystkim skuteczna metoda skierowana do osób mających problem zarówno z nadmiernym łysieniem jak i przejściowym wypadaniem włosów. Polecam to innowacyjne rozwiązanie!”

Z marką HairMax współpracujemy już z powodzeniem od dłuższego czasu. Sprzęt i preparaty HairMax są bardzo dobrym uzupełnieniem kuracji mających na celu utrzymanie naszych włosów w jak najlepszej kondycji

HairLAB Klinika Włosów
Ul. Rzymowskiego 31 ,Warszawa

Polecam firmę HairMax, pracuję na produktach tej firmy z bardzo dużym zadowoleniem a przede wszystkim efektami leczniczymi.

Trycholog
Paulina Wróblewska

mgr Karolina Golema
kosmetolog- trycholog

Z czystym sumieniem mogę polecić niezawodne lasery HairMax. Podczas wizyt kontrolnych mam możliwość obserwować i porównywać efekty kuracji moich Klientów, które są naprawdę zaskakujące. Sumienność w wykonywaniu zabiegów zawsze przynosi dobre rezultaty – od zwiększenia wydajności mieszka włosowego po zwiększenie grubości włosa. Szczerze polecam!

Jako pionierzy w stosowaniu najnowszych technologii wybieramy narzędzia o wysokiej skuteczności działania. Dlatego też naszym pacjentom polecamy urządzenia laserowe HairMax. Skuteczność tej marki została potwierdzona badaniami klinicznymi, a nasze obserwacje ją potwierdzają. Najczęściej wykorzystujemy produkty laserowe HairMax jako wsparcie zabiegów w terapii łysienia androgenowego.

Salon Kosmetyki Laserowej
ul. Graniczna 4b, 35-326 Rzeszów

Polecam produkty HairMax gdyż wykazują się dużą skutecznością i doskonale zwalczają problem wypadania włosów zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Po ich zastosowaniu włosy szybciej rosną, są grubsze i zdecydowanie lepszej jakości. To sprawdzone produkty bazujące na nowoczesnych technologiach i odpowiednio dobranych składnikach.

Instytut Trychologiczny
dr n. med. Maria Krajewska,

adres ul. Gdańska 1/4
05-005 Bydgoszcz.