Polecają nas

Hairmax® od lat współpracuje ze specjalistami, w tym lekarzami oraz trychologami, którzy nieustannie wspierają swoje terapie
urządzeniami laserowymi Hairmax®. Dowiedz się, dlaczego zdecydowali się na wprowadzenie naszych produktów do
oferty swoich gabinetów.

parda

Dr Barbara Parda-Głomska

„Produkty Hairmax® są na stałe obecne w ofercie mojego gabinetu.
Szczególnie w sytuacji łysienia androgenowego zalecam moim pacjentom, bez względu na płeć i wiek, równolegle do procedur z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, codzienne stosowanie suplementacji dietetycznej Hairmax® o unikalnym, wszechstronnym składzie wraz z pielęgnacją domową z tej samej linii. Dodatkowo, pacjenci z zaawansowanym problemem łysienia , nawet ci oczekujący na przeszczep , pomagają sobie laserami do użytku domowego firmy Hairmax®, które maja licencję FDA.”

Dr Łukasz Preibisz

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

„HairMax to bezpieczna, bezinwazyjna i przede wszystkim skuteczna metoda skierowana do osób mających problem zarówno z nadmiernym łysieniem jak i przejściowym wypadaniem włosów. Polecam to innowacyjne rozwiązanie!”
preibisz
Karolina Golema 1

mgr Karolina Golema

kosmetolog- trycholog

„Bardzo polecam używanie lasera HairMax przy wypadaniu oraz przerzedzeniu włosów różnego pochodzenia. Laser jest bezpieczny w wielu przypadkach, a jego systematyczne stosowanie przynosi piękne efekty. Kupując laser w naszym gabinecie zawsze wykonujemy pełną analizę trychologiczną z dokumentacją w postaci zdjęć , którą porównujemy po 3, 6 oraz 12 miesiącach stosowania. U większości osób po 6 miesiącach można zaobserwować pogrubienie łodygi, a także zwiększenie ilości włosów. Laser HairMax wykorzystujemy w naszym gabinecie od samego początku.”

mgr Małgorzata Garlacz

kosmetolog – trycholog

„Lasery i trychologiczne produkty pielęgnacyjne HairMax polecam w Centrum PLMED od wielu lat. Stanowią one doskonałe uzupełnienie terapii gabinetowych. Zalecam je przed i po zabiegach transplantacji włosów, celem zwiększenia efektu terapeutycznego. Moi klienci chętnie kupują produkty do pielęgnacji domowej firmy Hairmax wraz z suplementacją dietetyczną z tej samej linii. Skład produktów potwierdza wszechstronność ich działania w różnych typach łysienia, a szczególnie u osób z łysieniem androgenowym. W sklepie internetowym www.plmed.eu urządzenia laserowe i produkty pielęgnacyjne HairMax cieszą się dużym powodzeniem.„

M Garlacz 1
Oricea logo 1

Dr n. med. Kamila Padlewska

Oricea Gabinety Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

„W urządzeniach HairMax wykorzystuje się naświetlanie laserem o niskiej mocy (Low Level Laser Therapy – LLLT). Działanie terapii światłem LLLT jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi i zaaprobowana przez FDA. Ten rodzaj światła działa pobudzająco i stwarza korzystne warunki do wzrostu włosów. Urządzenia HairMax służą do leczenia każdego rodzaju utraty włosów, głównie łysienia androgenowego u kobiet i mężczyzn oraz uzupełniają terapię, którą stosujemy w klinice.”

dr n. med. Maria Krajewska,

Instytut Trychologiczny

„Polecam produkty HairMax gdyż wykazują się dużą skutecznością i doskonale zwalczają problem wypadania włosów zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Po ich zastosowaniu włosy szybciej rosną, są grubsze i zdecydowanie lepszej jakości. To sprawdzone produkty bazujące na nowoczesnych technologiach i odpowiednio dobranych składnikach.”

Dr Maria Krajewska 01 1 1024x683 1
10662121 1037923572903482 3422917222205579599 o

HairLAB Klinika Włosów

„Z marką HairMax współpracujemy już z powodzeniem od dłuższego czasu. Sprzęt i preparaty HairMax są bardzo dobrym uzupełnieniem kuracji mających na celu utrzymanie naszych włosów w jak najlepszej kondycji.”

Paulina Wróblewska

Trycholog

„Moja przygoda z laserami HairMax zaczęła się 3 lata temu gdy otworzyłam Mini Klinikę Zdrowych Włosów w Mysłowicach. Zaczęłam testować laser na znajomej która miała problemy z łysieniem, z powodzeniem zakończyłyśmy terapię laserową po trzech miesiącach. Od tej pory stosuje kuracje u moich pacjentów, jedne są krótsze, inne dłuższe ale zawsze skuteczne. Włosy odrastają silniejsze i grubsze. Polecam każdemu kto boryka się z problemami łysienia.”

20190301 190740
logo 300x300 1

Klinika Częstochowa

Klinika Bydgoszcz ul. Cicha 17 85-650 Bydgoszcz

„W przypadku wystąpienia pierwszych objawów osłabienia włosów, ich suchości, łamliwości oraz nadmiernego wypadania zalecamy terapię domową, przy użyciu specjalistycznych preparatów pielęgnacyjnych HairMax. System czterech prostych kroków jest doskonałym uzupełnieniem terapii stosowanych w Bieńkowscy Clinic. Zapewnia wyjątkową skuteczność.”

Salon Kosmetyki Laserowej

„Jako pionierzy w stosowaniu najnowszych technologii wybieramy narzędzia o wysokiej skuteczności działania. Dlatego też naszym pacjentom polecamy urządzenia laserowe HairMax. Skuteczność tej marki została potwierdzona badaniami klinicznymi, a nasze obserwacje ją potwierdzają. Najczęściej wykorzystujemy produkty laserowe HairMax jako wsparcie zabiegów w terapii łysienia androgenowego.”

kos
DSC 2826 600x410 1

mgr Małgorzata Dawidziak

Trycholog, Kosmetolog, Specjalista zdrowia publicznego

„Jednym z najlepszych rozwiązań w walce z wypadaniem włosów oraz ich przerzedzaniem jest zastosowanie produktów marki HairMax. Suplementacja, kosmetyki do pielęgnacji oraz terapia laserowa daje niesamowite efekty w postaci zatrzymania procesu wypadania włosów, stymulacji ich wzrostu, zwiększenia grubości oraz gęstości włosów. Systematyczne zastosowanie laseroterapii zapobiega miniaturyzacji mieszków włosowych i co najważniejsze bez skutków ubocznych. Bardzo chętnie polecam zabiegi z wykorzystaniem grzebieni laserowych w terapiach gabinetowych i domowych wspomaganych również suplementacja oraz kosmetykami HarMax.”

Maja Jakubowska

Trycholog – Lublin

„HairMax to wspaniała, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta i szybkie rozwiązywanie problemów. Wysoka jakość oferowanych usług i produktów sprawia, że pacjenci zaledwie po paru tygodniach obserwują wzrost nowych włosów. Polecam Maja Jakubowska specjalista trycholog.”

50608241 616411952150388 7330407450736066560 n 300x300 1
Ewa Cognac trycholog 1 600x400 1

Ewa Cognac

trycholog

„Pracując od ponad 15 lat jako trycholog, mam duże doświadczenie w pracy z marką HairMax. Potwierdzam skuteczność, zwłaszcza zimnego lasera, w walce z wypadaniem włosów. Przetestowałam też na sobie z sukcesem. Serdecznie polecam.”

Urszula Białozor -Fiećko

TrychoSpa Gdynia

„Z HairMax współpracuje prawie od początku istnienia TrychoSpa Gdynia. Zarówno moje prywatne odczucie jak i opinie moich klientów są bardzo pozytywne w stosunku do laserów HairMax. Zauważyłam, że świetnie radzą sobie z różnymi typami łysienia. Nie podrażniają skóry. Sam zabieg jest przyjemny. Laser nie jest ciężki. Zabiegu nie trzeba wykonywać w okularach. Mam nadzieję, że przy pomocy laserów HairMax pomogę jeszcze wielu klientom.”
IMG 20201204 232451 600x750 1
Edyta potocka 1

Edyta Potocka- Kubica

Trycholog

„Pracuję z HairMax od czerwca 2020. Prowadzę gabinet trychologiczny i pracuję z opaską HairMax LaserBand 82. Najpierw przetestowalam na sobie i rodzinie zanim wprowadziłam do oferty gabinetu. Efekty fantastyczne. W gabinecie w terapiach łączonych jak i w monoterapii samą opaską efekty zadziwiające. Klienci po własnych doświadczeniach kupują opaskę do domu lub polecają innym wizyty w moim gabinecie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.”