Polecają nas

Produkty HAIRMAX są na stałe obecne w ofercie mojego gabinetu.
Szczególnie w sytuacji łysienia androgenowego zalecam moim pacjentom, bez względu na płeć i wiek, równolegle do procedur z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, codzienne stosowanie suplementacji dietetycznej Hairmax o unikalnym, wszechstronnym składzie wraz z pielęgnacją domową z tej samej linii. Dodatkowo, pacjenci z zaawansowanym problemem łysienia , nawet ci oczekujący na przeszczep , pomagają sobie laserami do użytku domowego firmy HAIRMAX, które maja licencję FDA.

dr Barbara Parda-Głomska

Doktor Łukasz Preibisz – dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

rekomenduje laserowy grzebień HairMax: „to bezpieczna, bezinwazyjna i przede wszystkim skuteczna metoda skierowana do osób mających problem zarówno z nadmiernym łysieniem jak i przejściowym wypadaniem włosów. Polecam to innowacyjne rozwiązanie!”

Z marką HairMax współpracujemy już z powodzeniem od dłuższego czasu. Sprzęt i preparaty HairMax są bardzo dobrym uzupełnieniem kuracji mających na celu utrzymanie naszych włosów w jak najlepszej kondycji

HairLAB Klinika Włosów
Ul. Rzymowskiego 31 ,Warszawa

Polecam firmę HairMax, pracuję na produktach tej firmy z bardzo dużym zadowoleniem a przede wszystkim efektami leczniczymi.

Trycholog
Paulina Wróblewska

mgr Karolina Golema
kosmetolog- trycholog

Z czystym sumieniem mogę polecić niezawodne lasery HairMax. Podczas wizyt kontrolnych mam możliwość obserwować i porównywać efekty kuracji moich Klientów, które są naprawdę zaskakujące. Sumienność w wykonywaniu zabiegów zawsze przynosi dobre rezultaty – od zwiększenia wydajności mieszka włosowego po zwiększenie grubości włosa. Szczerze polecam!

Jako pionierzy w stosowaniu najnowszych technologii wybieramy narzędzia o wysokiej skuteczności działania. Dlatego też naszym pacjentom polecamy urządzenia laserowe HairMax. Skuteczność tej marki została potwierdzona badaniami klinicznymi, a nasze obserwacje ją potwierdzają. Najczęściej wykorzystujemy produkty laserowe HairMax jako wsparcie zabiegów w terapii łysienia androgenowego.

Salon Kosmetyki Laserowej
ul. Graniczna 4b, 35-326 Rzeszów

Polecam produkty HairMax gdyż wykazują się dużą skutecznością i doskonale zwalczają problem wypadania włosów zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Po ich zastosowaniu włosy szybciej rosną, są grubsze i zdecydowanie lepszej jakości. To sprawdzone produkty bazujące na nowoczesnych technologiach i odpowiednio dobranych składnikach.

Instytut Trychologiczny
dr n. med. Maria Krajewska,

adres ul. Gdańska 1/4
05-005 Bydgoszcz.

Jednym z najlepszych rozwiązań w walce z wypadaniem włosów oraz ich przerzedzaniem jest zastosowanie produktów marki HairMax. Suplementacja, kosmetyki do pielęgnacji oraz terapia laserowa daje niesamowite efekty w postaci zatrzymania procesu wypadania włosów, stymulacji ich wzrostu, zwiększenia grubości oraz gęstości włosów. Systematyczne zastosowanie laseroterapii zapobiega miniaturyzacji mieszków włosowych i co najważniejsze bez skutków ubocznych. Bardzo chętnie polecam zabiegi z wykorzystaniem grzebieni laserowych w terapiach gabinetowych i domowych wspomaganych również suplementacja oraz kosmetykami HarMax.

Hair Estetica / Trycholog
Małgorzata Dawidziak
ul.Golloba 16a
Bydgoszcz

W przypadku wystąpienia pierwszych objawów osłabienia włosów, ich suchości, łamliwości oraz nadmiernego wypadania zalecamy terapię domową, przy użyciu specjalistycznych preparatów pielęgnacyjnych  HairMax. System czterech prostych kroków jest doskonałym uzupełnieniem terapii stosowanych w Bieńkowscy Clinic. Zapewnia wyjątkową skuteczność.

Klinika Częstochowa ul. Wysockiego 39/7
42-200 Częstochowa

Klinika Bydgoszcz ul. Cicha 17

85-650 Bydgoszcz

Maja Jakubowska
Trycholog – Lublin

HairMax to wspaniała, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta i szybkie rozwiązywanie problemów. Wysoka jakość oferowanych usług i produktów  sprawia, że pacjenci zaledwie po paru tygodniach obserwują wzrost nowych włosów. Polecam Maja Jakubowska specjalista trycholog.

Pracując od ponad 15 lat jako trycholog, mam duże doświadczenie w pracy z marką HairMax. Potwierdzam skuteczność, zwłaszcza zimnego lasera, w walce z wypadaniem włosów. Przetestowałam też na sobie z sukcesem.  Serdecznie polecam.

Ewa Cognac – trycholog
Gabinet Lekarski ul. Emilii Plater 10 lok.14, 00-669 Warszawa

Instytut SHARLEY, Aleja Jana Pawła II 75, 01-038 Warszawa