FAQ

Hairmax jest liderem na światowym rynku w terapii leczenia wypadania włosów światłem LLLT. Ponad 21 lat temu firma przeprowadziła pierwsze badania kliniczne, które wykazały skuteczność światła lasera na poziomie 93%. Jesteśmy pierwszym producentem urządzeń laserowych na rynku z certyfikatem FDA. Skuteczność działania naszego lasera potwierdziło aż 7 badań klinicznych, przeprowadzonych na łącznej grupie 460 osób. Do tego lasery są w 100% medyczne, bez światła LED. Nasza firma jako jedyna udziela gwarancji satysfakcji to znaczy, że do 20 tygodni klient może zwrócić nam urządzenie, jeśli nie zauważy efektów.

Zgodnie z Regulaminem sklepu internetowego www.hairmax.net.pl, klient ma możliwość zwrotu urządzenia laserowego do 20 tygodni od daty otrzymania urządzenia w przypadku braku efektów Terapii Laserowej urządzeniem Hairmax. Gwarancji satysfakcji udzielamy na wszystkie urządzenia laserowe. W tym czasie klient może przetestować laser i przekonać się o jego skuteczności. Istnieje możliwość zwrotu urządzenia i uzyskania 80% zwrotu poniesionych kosztów.

Proponujemy tradycyjną płatność przelewem, kartą kredytową, gotówką u kuriera, poprzez najpopularniejsze płatności on-line (np. mTransfer), a także w systemie ratalnym. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup ratalny, cały proces zajmie mniej niż 5 minut! Aby sprawdzić kwotę raty należy wybrać kalkulator Alior Banku lub mBanku. ( dodać link do instrukcji zakupów w systemie ratalnym).

Zamówienia realizowane są przez firmę kurierską DPD lub do paczkomatów InPost. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówienia w Warszawie pod adresem: ul. Grzybowska 85/217.

Realizujemy zamówienia w ciągu 24h w dni robocze, jeśli do zamówienia została wybrana forma płatności Przelew bankowy, zamówienia realizujemy po zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym.

Zamówienia za granicę realizowane są za dodatkową opłatą – koszt wg. cennika usług danego dostawcy.

Zarówno grzebienie jak i opaski laserowe mają takie same parametry, częstotliwość oraz długość fali (655 nm). Różnią się jedynie ilością wiązek laserowych oraz czasem wykonania zabiegu. Z pewnością opaska jest wygodniejszą i najszybszą formą zabiegu. Kluczowe do uzyskania efektów jest regularne stosowanie urządzenia, więc niezależnie od wybranego modelu, należy używać go co dwa dni na czystą skórę głowy. Sprawdź różnice między modelami: (link do zakładki porównaj urządzenia)

Urządzenia laserowe należy używać co 2 dzień na czystą skórę głowy (najlepiej zaraz po umyciu), bez środków do stylizacji, tak aby światło lasera nie było blokowane przez nieczystości zalegające na skórze głowy. Przed zastosowaniem lasera możemy dodatkowo zastosować Aktywator Hairmax, który dodatkowo wspiera działanie lasera.

Przeprowadzone badania kliniczne pokazały, że częstsze używanie Hairmax Lasercomb oraz Laserband nie ma wpływu na uzyskanie szybszych efektów.

Naszym klientom zalecamy przez użyciem urządzenia laserowego zastosować wcierkę Hairmax, ponieważ skład produktu został dokładnie przebadany. Przeprowadzone badania wykazały, że wcierka Hairmax nie blokuje dotarcia światła lasera do mieszka włosowego. Dodatkowo poleca się stosowanie całe linii pielęgnacyjnej Hairmax, ponieważ zostały w niej zastosowane składniki aktywne, które wzmacniają efekt użycia lasera oraz poprawiają kondycje skóry głowy oraz łodygi. Zalecamy stosowanie wcierek innych niż Hairmax Hair Booster po zabiegu naświetlania.

• Skład naszych suplementów jest opracowany przez specjalistów, dermatologów, biotechnologów z światowych klinik badawczych. Suplementy działają od wewnątrz, zapewniając niezbędne składniki odżywcze, aby włosy, skóra i paznokcie wyglądały jak najlepiej. Suplement Hairmax został opracowany dla osób z problemami wypadania włosów, skóry i paznokci, dlatego nie ma potrzeby zażywania dodatkowych witamin.

 • Przyjmujemy dwie kapsułki dziennie podczas posiłku popijając wodą.
1 opakowanie wystarcza na 30 dni, zaleca się stosowanie suplementu przez min 3 miesiące.

 • Suplement HairMax ma w składzie Biotynę 2.5 mg i jest ona w zupełności wystarczającą dawką, ponieważ biotyna nie jest magazynowana i nie ma potrzeby przyjmowania wyższej dawki. (Wyższa dawka jest poniekąd chwytem reklamowym)

• Aktywator to serum typu „leave-in”. Zawiera silne składniki aktywne do pielęgnacji włosów, zamknięte w liposomach. Skierowany jest bezpośrednio na włosy i skórę głowy, zapewniając im maksymalne odżywienia oraz wzmocnienie.

• Aktywator należy stosować min. 3-4 dni w tygodniu na umytą oraz osuszoną skórę głowy, po czym wmasowujemy go przez 2 minuty – nie spłukujemy. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, możemy zastosować urządzenie laserowe Hairmax.

• Serum Hairmax pomaga w tworzeniu podstaw dla zdrowego rozwoju włosów i uziemienia korzeni włosów. Ponadto wykazuje działanie przeciwstarzeniowe skóry głowy i tworzy warunki dla zdrowego cyklu wzrostu włosów.

 • Serum zaleca się stosować 3-4 dni w tygodniu przed snem na skórę głowy, następnie wmasowujemy go równomiernie i zostawiamy na noc – nie spłukujemy. Rano należy dobrze oczyścić skórę głowy.

Nie ma przeciwwskazań do stosowania loxonu 5% z urządzeniem laserowym.
Szampon ma za zadanie oczyszczenie skóry głowy, a także odpowiednie przygotowanie jej do przyjmowania składników aktywnych. Ponadto wzmacnia skórę głowy i wspomaga wytrzymałość włosów, chroniąc je tym samym przed łamaniem. Należy pamiętać, że skórę głowy należy myc dwukrotnie!

Jej zadaniem jest nawilżenie i odżywienie włosów, wykorzystując składniki bioaktywne. Chroni ona również włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ciepło, stylizację i stres środowiskowy.

Kosmetyki i suplementy Hairmax są dodatkiem do terapii. Wyniki oraz efekty są kwestią indywidualną, wszystko zależy od tego jaki występuje obecnie problem, czy jest zaawansowany oraz jakie mamy oczekiwania. Sam szampon czy suplement wzmacnia efekt, ale w pojedynkę może nie przynieść oczekiwanych efektów. Terapia skojarzona przyniesie najlepsze efekty.

Jak najbardziej zaleca się stosowanie lasera HairMax przed i po transplantacji włosów. „Przed” aby wzmocnić „grafty” do przeszczepu. „Po” zabiegu światło przyspiesza gojenie się ran pooperacyjnych oraz wspomaga wzrost transplantowanych włosów. Włos transplantowany nie wypadnie, lecz nie możemy zapomnieć o włosach „naturalnych”, których wypadanie bez odpowiedniego leczenia może postępować, tutaj z pomocą również przychodzi terapia laserowa.

Nie mamy oficjalnych badań klinicznych na grupie testowej z łysieniem plackowatym. Według naszych doświadczeń laser działa, ale w połączeniu z innymi terapiami. Musi być również włączone leczenie autoimmunologiczne. Lekarze w Polsce i na całym świecie polecają laser z wykorzystaniem technologii LLLT na podstawie swojego doświadczenia i wiedzy. Efekty w przypadku łysienia bliznowaciejącego nie są gwarantowane.

Stosowanie lasera nie podrażni skóry głowy, wręcz przeciwnie, jest to laser zimny posiadający zdolności regeneracyjne – leczy stany zapalne, a także przyspiesza gojenie się ran.

Pierwsze efekty widoczne po rozpoczęciu terapii laserem mogą być widoczne po 8-12 tygodniach regularnego stosowania. Kwestia efektów jest bardzo indywidualna, wiele czynników ma znaczenie w przypadku zahamowania łysienia bądź polepszania kondycji skóry głowy. W zależności od problemu z jakim zmaga się klient, laser może być stosowany np. do pół roku a w przypadku łysienia androgenowego nie jest zalecane przerywanie terapii, ponieważ jest to łysienie które z wiekiem postępuje. Urządzenia laserowe Hairmax pomagają w zahamowaniu tego procesu.