Najczęściej zadawane pytania

1. Czy laser naprawdę jest skuteczny?

HairMax jest liderem na światowym rynku w terapii leczenia wypadania włosów. 20 lata temu firma przeprowadziła pierwsze badania kliniczne z powodzeniem, które wykazały skuteczność światła lasera na poziomie 93%. Jesteśmy pierwszym producentem urządzeń laserowych na rynku z certyfikatem FDA. Skuteczność działania naszego lasera potwierdziło aż 7 badań klinicznych, przeprowadzonych na łącznej grupie 460 osób. Do tego lasery są w 100% medyczne, bez światła LED. Nasza firma jako jedyna udziela gwarancji satysfakcji to znaczy, że do 20 tygodni klient może zwrócić nam urządzenie, jeśli nie zauważy efektów.

2. Na czym dokładnie polega gwarancja satysfakcji?

Zgodnie z regulaminem naszego sklepu internetowego do 20 tygodni od daty otrzymania produktu, klient może zwrócić laser bez podania przyczyny. Gwarancji satysfakcji, udzielamy na wszystkie urządzenia laserowe. W tym czasie klient może  przetestować laser i przekonać się o jego skuteczności. Jeżeli nie będzie on zadowolony z efektów, istnieje możliwość zwrotu urządzenia i uzyskania 80% zwrotu poniesionych kosztów.

3. Jak mogę zapłacić za urządzenia laserowe HairMax®?

Proponujemy tradycyjną płatność przelewem, kartą kredytową, gotówką u kuriera, poprzez najpopularniejsze płatności on-line (np. mTransfer), a także w systemie ratalnym. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup na raty, cały proces zajmie mniej niż 5 minut! Aby sprawdzić kwotę raty należy wybrać kalkulator Alior Banku lub mBanku.

4. Jak wyglądają zakupy z systemie ratalnym?

Należy wybrać płatność Dotpay, po czym system dalej Państwo poprowadzi. Aby sprawdzić kwotę raty należy wybrać kalkulator Alior Banku lub mBanku. Jeżeli będą wątpliwości, prosimy o kontakt.

5. Jakie są sposoby dostawy?

Paczki wysyłamy przez firmę kurierską DPD lub do paczkomatów InPost. Jest też możliwość odbioru osobistego w Warszawie oraz Częstochowie.

6. Czy produkty są wysyłane za granicę?

Tak, wysyłamy produkty za granicę za dodatkową opłatą – koszt wg. cennika usług danego dostawcy.

7. Jakie są różnice między laserem za 1390 zł, a tym za 3690 zł? Czym różni się grzebień laserowy od opaski laserowej?

Zarówno grzebienie jak i opaski laserowe mają takie same parametry, częstotliwość oraz długość fali (655 nm). Różnią się jedynie ilością wiązek laserowych oraz czasem wykonania zabiegu. Z pewnością opaska jest najwygodniejszą i najszybszą formą zabiegu. Proszę pamiętać, że bardzo ważna jest systematyka, więc w przypadku np. UL9 przeczesujemy skórę głowy regularnie co drugi dzień, przez 11 min.

8. Jak stosować urządzenie?

Urządzenie musi być stosowane co 2 dzień na czystą skórę głowy, bez środków do stylizacji czy sebum, tak aby światło nie było blokowane przez nieczystości zalegające na skórze głowy. Najlepiej stosować laser po umyciu skóry głowy i włosów, może być też na wilgotne włosy, ale nie ociekające.

9. Czy mogę używać częściej urządzeń laserowych HairMax® w celu uzyskania szybszych rezultatów?

Przeprowadzone badania kliniczne pokazały, że częstsze używanie HairMax® LaserComb oraz Laser Band nie ma wpływu na uzyskanie szybszych efektów.

10. Czy z laserem można stosować wcierki?

Naszym klientom zalecamy korzystanie z kosmetyków oraz suplementów HairMax, których skład został opracowany przez Amerykańskich naukowców. Nasze produkty mają naturalny skład, zapewniają skórze głowy i włosom zwiększoną energię, stymulację i niezbędne odżywienie, potrzebne dla zdrowia włosów. Zastosowane wraz z laserem wzmacniają efekt, dodatkowo poprawiając kondycję włosów.

11. Jakie działanie mają SUPLEMENTY? Jak często go stosować? Czy biotyna w Państwa produkcie jest mocniejsza?

  • Skład naszych suplementów jest opracowany przez specjalistów, dermatologów, biotechnologów z światowych klinik badawczych. Suplementy działają od wewnątrz, zapewniając niezbędne składniki odżywcze, aby włosy, skóra i paznokcie wyglądały jak najlepiej. Suplement Hairmax został opracowany dla osób z problemami wypadania włosów, skóry i paznokci, dlatego nie ma potrzeby zażywania dodatkowych witamin.
  • Przyjmujemy dwie kapsułki dziennie podczas posiłku popijając wodą.
  • Suplement HairMax ma w składzie Biotynę 2.5 mg i jest ona w zupełności wystarczającą dawką, ponieważ biotyna nie jest magazynowana i nie ma potrzeby przyjmowania wyższej dawki. (Wyższa dawka jest poniekąd chwytem reklamowym)

12. Jakie działanie ma AKTYWATOR? Jak często go stosować?

  • Aktywator to serum typu „leave-in”. Zawiera najbardziej aktywne składniki do pielęgnacji włosów, zamknięte w liposomach. Skierowany jest bezpośrednio na włosy i skórę głowy, przekształcając włosy w pełniejsze i wizualnie gęstsze.
  • Aktywator nakładamy codziennie na świeżo umytą, osuszoną skórę głowy, po czym wmasowujemy go przez 2 minuty – nie spłukujemy. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, natychmiast używamy urządzeń laserowych HairMax.

13. Jakie działanie ma SERUM na noc? Jak często je stosować?

  • Nasze serum pomaga w tworzeniu podstaw dla zdrowego rozwoju włosów i uziemienia korzeni włosów. Ponadto wykazuje działanie przeciwstarzeniowe skóry głowy i tworzy warunki dla zdrowego cyklu wzrostu włosów.
  • Serum nakładamy codziennie przed snem na skórę głowy, następnie wmasowujemy go równomiernie i zostawiamy na noc – nie spłukujemy.

14. Czy z produktami HairMax można stosować loxon 5%?

Nie ma przeciwwskazań do stosowania loxonu 5% z np. laserem.

15. Jak działa SZAMPON HairMax?

Szampon ma za zadanie oczyszczenie skóry głowy, a także odpowiednie przygotowanie jej do przyjmowania składników aktywnych. Ponadto wzmacnia skórę głowy i wspomaga wytrzymałość włosów, chroniąc je tym samym przed łamaniem.

16. Jak działa ODŻYWKA HairMax?

Odżywkę nakłada się na łodygę, a nie na skórę głowy. Jej zadaniem jest nawilżenie i odżywienie włosów, wykorzystując składniki bioaktywne. Chroni ona również włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ciepło, stylizację i stres środowiskowy.

17. Czy kosmetyki HairMax  są niezbędne do terapii laserowej?

Kosmetyki i suplementy HairMax są dodatkiem do terapii. Wyniki oraz efekty są kwestią indywidualną, wszystko zależy od tego jaki występuje obecnie problem, czy jest zaawansowany oraz jakie mamy oczekiwania. Sam szampon czy suplement wzmacnia efekt, ale w pojedynkę może nie przynieść oczekiwanych efektów. Terapia skojarzona przyniesie najlepsze efekty.

18. Czy korzystanie z lasera przed lub po TRANSPLANTACJI włosów jest niebezpieczne. Czy laser może osłabić przeszczepione włosy?

Jak najbardziej zaleca się stosowanie lasera HairMax przed i po transplantacji włosów. „Przed” aby wzmocnić „grafty” do przeszczepu. „Po” zabiegu światło przyspiesza gojenie się ran pooperacyjnych oraz wspomaga wzrost transplantowanych włosów. Włos transplantowany nie wypadnie, lecz nie możemy zapomnieć o włosach „naturalnych”, których wypadanie bez odpowiedniego leczenia może postępować, tutaj z pomocą również przychodzi terapia laserowa.

19. Czy jakieś urządzenie byłoby skuteczne w zahamowaniu wypadania włosów podczas ŁYSIENIA PLACKOWATEGO oraz spowoduje wzrost nowych włosów na obszarze placka?

Nie mamy oficjalnych badań klinicznych na grupie testowej z łysieniem plackowatym. Według naszych doświadczeń laser działa, ale w połączeniu z innymi terapiami. Musi tez być włączone leczenie autoimmunologiczne. Lekarze w Polsce i na całym świecie polecają laser z wykorzystaniem technologii LLLT na podstawie swojego doświadczenia i wiedzy, oczywiście jest to  nadal kwestia indywidualna.

20. Czy można stosować terapię laserową w przypadku ŁOJOTOKOWEGO zapalenia skóry głowy i wypadających włosów? Czy stosowanie lasera nie przyczyni się do podrażnienia skóry głowy i nasilenia objawów?

Stosowanie lasera nie podrażni skóry głowy, wręcz przeciwnie, jest to zimny laser posiadający zdolności regeneracyjne – leczy stany zapalne, a także przyspiesza gojenie się ran.