Najczęściej zadawane pytania

1. Jak mogę zapłacić za urządzenia laserowe HairMax®?

Proponujemy tradycyjną płatność przelewem, kartą kredytową, poprzez najpopularniejsze płatności on-line (np. mTransfer), a także w systemie ratalnym. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup na raty, cały proces zajmie mniej niż 5 minut! Aby sprawdzić kwotę raty należy wybrać kalkulator Alior Banku lub mBanku.

2. Jak używać urządzeń laserowych HairMax® by zatrzymać łysienie i pobudzić wzrost włosów?

Wszystkie dostępne modele HairMax® zostały zaprojektowane z myślą o prostocie i komforcie użytkowania. Aby rozpocząć terapię naciśnij przycisk „power” z przodu urządzenia, a następnie „laser”. W dalszym etapie umieść urządzenie płasko na głowie, za pomocą dwóch rzędów zębów, mając pewność, że oba dotykają skóry głowy. Nie wykonuj gwałtownych szybkich ruchów tak jakbyś chciał uczesać włosy. Delikatnie przesuwaj grzebień laserowy co pół cala (ok. 1,25 cm), co 4 sekundy, czyli aż usłyszysz sygnał dźwiękowy lub wibracje informującą o konieczności przesunięcia. Rozpocznij z przodu i kieruj się ku tyłowi, następnie w drugą stronę, z tyłu do przodu. Pamiętaj, aby przestrzegać zasady 4 sekund i delikatnych ruchów. W ten sposób działanie HairMax® LaserComb będzie najbardziej efektywne, a ty szybciej zobaczysz rezultaty jego stosowania.

W przypadku korzystania z opaski laserowej HairMax® LaserBand, tak jak w poprzednich modelach urządzenie należy włączyć przyciskiem zasilania, a następnie umieścić opaskę z przodu głowy. Ząbki na opasce muszą dotykać skóry głowy. Pozostawiamy opaskę na głowie na 30 sekund. Po sygnale wibracyjnym przesuwamy opaskę na kolejny obszar głowy (po części czołowej, korona głowy, a następnie część potyliczna). Po kolejnych 30 sekundach przesuwamy na ostatnią część.

3. Jak często powinienem stosować HairMax® LaserComb oraz HairMax® LaserBand by zatrzymać łysienie i pobudzić wzrost włosów?

Dla najlepszych rezultatów HairMax® powinien być stosowany 3 razy w tygodniu. Dla formy grzebienia, w zależności od modelu 8 – 15 minut. W przypadku opasek jedynie 90 sekund lub 3 minuty.

4. Czy mogę używać częściej urządzeń laserowych HairMax® w celu uzyskania szybszych rezultatów?

Przeprowadzone badania kliniczne pokazały, że częstsze używanie HairMax® LaserComb oraz Laser Band nie ma wpływu na uzyskanie szybszych efektów.

5. Czym różnią się urządzenia HairMax®?

Urządzenia różnią się ilością wiązek laserowych. Efekty ich działania są takie same, ponieważ w każdym z nich zastosowana jest ta sama technologia – LLLT. Im więcej wiązek laserowych tym krótszy czas zabiegu.