Zwroty i Reklamacje

Dokonując zakupu w sklepie internetowym www.hairmax.net.pl posiadają Państwo, według Regulaminu sklepu prawo do dostąpienia od umowy w przeciągu 14 dni od daty jej zawarcia.
Aby dokonać zwrotu, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza na adres mailowy info@hairmax.net.pl oraz odesłanie kompletnego produktu, nie posiadającego śladów użytkowania, wolnego od wad oraz w oryginalnym opakowaniu na adres:

VASARI Marzena Grzejda
ul. Tadeusza Kościuszki 46,
42-122 Ostrowy nad Okszą

Formularz Odstąpienia od umowy

Reklamacje
Dokonując zakupu w sklepie internetowym www.hairmax.net.pl, posiadają Państwo, według Regulaminu sklepu prawo do reklamacji wadliwego sprzętu objętego Gwarancją w okresie 12 miesięcy od otrzymania przesyłki.
Aby dokonać reklamacji, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Prosimy o szczegółowe opisanie występującej wady lub, kiedy to możliwe, dołączenie zdjęć lub wideo przedstawiających usterkę. Prosimy o wysłanie wypełnionego formularza na adres mailowy info@hairmax.net.pl oraz odesłanie kompletnego produktu, w oryginalnym opakowaniu na adres:

VASARI Marzena Grzejda
ul. Tadeusza Kościuszki 46,
42-122 Ostrowy nad Okszą

Formularz Reklamacji

Gwarancja Satysfakcji
Dokonując zakupu w sklepie internetowym www.hairmax.net.pl, posiadają Państwo, według Regulaminu sklepu prawo do skorzystania z Gwarancji Satysfakcji. W przypadku braku efektów wynikających ze stosowania Terapii Laserowej Hairmax do 20 tygodni, Klient może zwrócić zakupione w sklepie internetowym www.hairmax.net.pl urządzenie laserowe oraz otrzymać zwrot 80% poniesionych kosztów.

Aby skorzystać z Gwarancji Satysfakcji, wyślij wypełniony formularz na adres mailowy info@hairmax.net.pl i odeślij kompletne urządzenie, wolne od wad i w oryginalnym, kompletnym opakowaniu na adres:

VASARI Marzena Grzejda
ul. Tadeusza Kościuszki 46,
42-122 Ostrowy nad Okszą

Gwarancja Satysfakcji

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Aby otrzymywać informacje o promocjach i akcjach specjalnych.