Dlaczego warto?

Użytkownicy, którzy zastosowali leczenie urządzeniem LaserBand zauważyli takie korzyści jak: zatrzymanie się procesu wypadania włosów,
pogrubienie średnicy włosów, zwiększoną wytrzymałość włosów, odwrócenie procesu przerzedzania włosów i co najważniejsze wzrost nowych włosów.

 Jeden zabieg urządzeniem LaserBand stanowi równowartość 246 (82 × 3) laserów zastosowanych na trzech obszarach
skóry głowy (części czołowej, potylicznej i na tzw. koronie). Lasery HairMax® posiadają najwięcej badań klinicznych, wykazały one pozytywny wpływ na wzrost włosów.

HairMax® przeprowadziło siedem badań klinicznych na prestiżowych amerykańskich uniwersytetach z udziałem 460 mężczyzn i kobiet, z problemem łysienia androgenowego. Ponad 90 procent badanych potwierdziło wzrost nowych włosów. Wyniki okazały się przewidywalne i spójne. Ponadto, badania nie wykazały żadnych szkodliwych skutków ubocznych przy użyciu jakiegokolwiek modelu lasera HairMax®.

Wyniki badań klinicznych HairMax® i innych badań zostały opublikowane w sześciu recenzowanych artykułach czasopism medycznych. Prawie wszystkie inne urządzenia laserowe tego typu na rynku do leczenia utraty włosów nie posiadają opublikowanych zweryfikowanych artykułów medycznych.

Hairmax® zrewolucjonizował sposób, w jaki mężczyźni i kobiety na całym świecie leczą wypadanie włosów. Hairmax® uzyskał PIERWSZE zezwolenie FDA (Agencji Żywności i Leków) na stosowanie urządzenia do fototerapii laserowej w warunkach domowych w celu leczenia wypadania włosów i wspomagania ich wzrostu. Nie poprzestaliśmy na jednym zezwoleniu FDA - urządzenia Hairmax® uzyskały do tej pory niespotykaną liczbę 8 zezwoleń FDA.

Ponad 1,8 miliona urządzeń laserowych sprzedanych w 170 krajach od momentu założenia firmy w 2000 r. sprawiło, że jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie technologii porostu włosów w warunkach domowych. Wyróżnienie to utrzymuje się, ponieważ nieustannie podnosimy poprzeczkę dla każdego z naszych produktów, od laserów po nasze własne produkty do pielęgnacji włosów i suplementy diety. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt, który opracowujemy i wprowadzamy na rynek, spełniał najwyższe standardy jakości.

Nasi zaangażowani pracownicy czerpią inspirację z pomagania klientom w ulepszaniu ich życia i rozumieją, że gdy stawiają klientów na pierwszym miejscu, efekty kuracji stają się jedynie kwestią czasu. Nigdy nie zapominamy, że za każdym kupionym przez Państwo urządzeniem stoi prawdziwa osoba, która nam zaufała. Osoba sfrustrowana utratą włosów i cierpiąca z powodu utraty pewności siebie lub poczucia własnej wartości. Szanujemy to zaufanie, starając się rozwiać obawy naszych klientów i pomóc im poczuć się lepiej we własnej skórze, oferując skuteczne rozwiązanie oraz światowej klasy obsługę klienta na najwyższym poziomie, szytą na miarę jego potrzeb.

HairMax® oferuje Gwarancję Satysfakcji, dzięki której do 20 tygodni od daty otrzymania produktu, klient może zwrócić laser bez podania przyczyny. Gwarancji satysfakcji, udzielamy na wszystkie urządzenia laserowe. W tym czasie klient może przetestować laser i przekonać się o jego skuteczności. Jeżeli nie będzie on zadowolony z efektów, istnieje możliwość zwrotu urządzenia i uzyskania 80% zwrotu poniesionych kosztów.

Decydując się na zakup urządzenia HairMax LaserBand w formie opaski czy LaserComb w formie grzebienia ponosimy jednorazowy koszt
w wysokości od 1490 zł do 7990 zł w zależności od wybranego modelu, które różnią się jedynie ilością wiązek laserowych.
Bateria litowo-jonowa w urządzeniach zaprojektowana jest na 10-15 lat.

Z urządzenia może korzystać więcej osób np. wszyscy domownicy, oprócz osób poniżej 18 roku życia, bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Klient nie ponosi ryzyka zakupowego, ponieważ urządzenia HairMax® zostały przebadane klinicznie przez najlepszych specjalistów z dziedziny łysienia na całym świecie. Badania były wykonane w zagranicznych ośrodkach badawczych. Wykazały skuteczność na poziomie powyżej 90%.
Jest to obecnie jedyne i pierwsze urządzenie na świecie, które daje tak wysoką skuteczność oraz ma ogromne wsparcie środowiska medycznego na całym świecie. Lekarze z całego świata polecają urządzenia HairMax® i potwierdzają jego skuteczność na podstawie ogromniej wiedzy i doświadczenia.