Zalety urządzeń HAIRMAX® – wpływają na uzyskanie optymalnych rezultatów

HairMax® LaserBand

Jest najbardziej zaawansowanym i skutecznym urządzeniem w leczeniu utraty włosów
przy niewielkim użyciu pracy rąk.

Użytkownicy, którzy zastosowali leczenie urządzeniem LaserBand zauważyli takie korzyści jak: zatrzymanie się procesu wypadania włosów, pogrubienie średnicy włosów, zwiększoną wytrzymałość włosów, odwrócenie procesu przerzedzania włosów i co najważniejsze wzrost nowych włosów.

Jeden zabieg urządzeniem LaserBand stanowi równowartość 246 (82 × 3) laserów zastosowanych na trzech obszarach skóry głowy (części czołowej, potylicznej i na tzw. koronie). Lasery HairMax® posiadają najwięcej badań klinicznych, wykazały one pozytywny wpływ na wzrost włosów.

HairMax® LaserBand

  • HairMax® przeprowadziło siedem badań klinicznych na prestiżowych amerykańskich uniwersytetach z udziałem 460 mężczyzn i kobiet, z problemem łysienia androgenowego. Ponad 90 procent badanych potwierdziło wzrost nowych włosów. Wyniki okazały się przewidywalne i spójne. Ponadto, badania nie wykazały żadnych szkodliwych skutków ubocznych przy użyciu jakiegokolwiek modelu lasera HairMax®
  • Wyniki badań klinicznych HairMax® i innych badań zostały opublikowane w sześciu recenzowanych artykułach czasopism medycznych. Prawie wszystkie inne urządzenia laserowe tego typu na rynku do leczenia utraty włosów nie posiadają opublikowanych zweryfikowanych artykułów medycznych
  • HairMax® przyznano siedem (certyfikatów) FDA 510 (k) potwierdzających możliwość użytkowania przez kobiety i mężczyzn, więcej niż jakiekolwiek inne urządzenie na rynku
  • Blisko 1 mln mężczyzn i kobiet na całym świecie nabyło urządzenia laserowe HairMax®
  • HairMax® oferuje światowej klasy obsługę klienta
  • HairMax® oferuje do 20 tygodni gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku braku satysfakcji klienta co daje czas na ocenę wyników przez użytkownika
  • HairMax® zrewolucjonizował leczenie łysienia i nadal wprowadza innowacje i rozwija jakość produktów. Jesteśmy pierwszą firmą na świecie, która oferuje urządzenie z wykorzystaniem technologii LLLT do użytku domowego. Pierwsze urządzenia laserowe HairMax® pojawiły się w 2001r.

Porównanie wiązek laserowych HairMax® LaserBand z innymi urządzeniami tego typu

Wykorzystując technologię LLLT w leczeniu utraty włosów ważne jest, aby energia lasera była równomiernie rozłożona na skórę głowy w celu uzyskania najlepszych efektów leczenia. Zdjęcia poniżej przedstawiają jak HairMax® LaserBand, dzięki odpowiednio zaprojektowanym punktom laserowym równomiernie dostarcza energię świetlną w jednolity sposób w porównaniu z innymi urządzeniami hands-free.

INNE URZĄDZENIA:

W innych urządzeniach typu hands-free światło lasera dostarczane jest nierównomiernie w mniejszym stopniu pokrywa skórę głowy. Mieszki włosowe nie będą odbierać energii światła laserowego w jednolity sposób, a tym samym nie przyniesie to efektywnego leczenia.

HAIRMAX® LASERBAND 82:

HairMax dostarcza światło lasera równomiernie na skórę głowy w jednolity sposób. Spójne światło lasera daje optymalne wyniki leczenia.

Charakterystyczną cechą urządzeń laserowych Hairmax®, jest wyrafinowana konstrukcja oraz opatentowane mechanizmy rozdzielające włosy-czyli „ząbki”. Włosy są zaprojektowane przez naturę w taki sposób by chronić skórę głowy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. „Ząbki” urządzeń laserowych HairMax® zostały tak skonstruowane, aby pomóc laserowi dostarczyć maksymalną ilość energii świetlnej do mieszków włosowych i uzyskać optymalne rezultaty leczenia. W innych urządzeniach, światło lasera może być blokowane przez włosy co daje mniej skuteczne leczenie.

Porównanie dostępnych urządzeń laserowych

Poniższa tabela przedstawia porównanie opaski laserowej Hairmax® LaserBand z innymi dostępnymi na rynku urządzeniami.

Cechy i funkcjeLaserBand 82TheradomeIgrowCapilus&lasercap
Ilość wiązek laserowych828021272
Efektywny zasięg lasera2468021272
Cena3690 zł4999 zł3900 zł12000 zł
Badania Kliniczne7020
Opublikowane recenzje w czasopismach medycznych6020
Ząbki oddzielające włosyTakNieNieNie
Czas terapii90 s.20 min.20 min.30 min.
Bez receptyTakTakTakTak
Dla mężczyznTakTakTakTak
Dla kobietTakTakTakTak
Bateria akumulatorowaTakTakNieTak
Gwarancja2 lata1 rok1 rok1 rok
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnejTakNieNieNie