Sześć rzeczy, które możesz zrobić, by zyskać grubsze i zdrowsze włosy już dziś.

Twoje włosy określają cię bardziej niż jakikolwiek inny atrybut fizyczny. To nie tylko ozdoba głowy – to część twojej osobowości. Odzwierciedlają Twój styl i pozwalają innym zobaczyć, kim jesteś. Nic więc dziwnego, że spędzamy godziny na pielęgnacji. Wiedziałeś, że w ciągu całego swojego życia kobiety poświęcają około 1,5 roku swoim włosom? To 14 tyś. godzin szczotkowania, mycia, suszenia, prostowania, zawijania, cięcia itd.

Ponieważ włosy są tak ważną częścią nas, ważne jest, aby dbać o ich zdrowie i dobrą kondycję.

Oto sześć rzeczy, które możesz zrobić, aby wspomóc wzrost włosów, a także poprawić ich grubość.

1. Wykorzystaj moc energii światła

HairMax wprowadził innowacyjne urządzenia laserowe do użytku domowego, które dostarczają odżywczej energii światła laserowego, w celu stymulowania mieszków włosowych na poziomie komórkowym oraz tworzenia zdrowszego środowiska do wzrostu włosów. Celowana terapia laserowa, zwana również fototerapią laserową opiera się na energii świetlnej, która dociera bezpośrednio do mieszka włosowego, doprowadzając składniki odżywcze, dotlenia włosy oraz wspomaga usuwanie szkodliwych substancji jak DHT. Tym samym pomaga odwrócić proces przerzedzania włosów, wspomaga ich odrastanie oraz wzrost nowych włosów. Badania wykazały również zwiększenie gęstości włosów.
Urządzenia laserowe HairMax, dzięki opatentowanej technologii zapewniają bezpośredni przepływ energii świetlnej do mieszka włosowego, aby optymalnie stymulować ich wzrost oraz przekształcić przerzedzone, pozbawione życia włosy w pełniejsze i zdrowsze. Jako pierwsze domowe urządzenie do terapii laserowej zostało zatwierdzone przez FDA – do tej pory posiada 8 zezwoleń FDA. Urządzenia laserowe HairMax są bezpieczne i skuteczne, nie powodują niepożądanych skutków ubocznych. Sprawdzona klinicznie technologia HairMax ma potwierdzoną w badaniach skuteczność na poziomie 90%. Jest polecana przez lekarzy, a skorzystało z niej ponad 1.5 mln osób na całym świecie.

2. Zdrowa dieta równa się zdrowe włosy

Suplementy diety również mogą zwiększyć wzrost włosów! To jak się odżywiamy i co spożywamy ma duży wpływ na nasze włosy. Składniki odżywcze, witaminy, minerały i białka występujące w niektórych suplementach diety przynoszą korzyści przerzedzającym się włosom i wspomagają wzrost włosów i ich kondycję. Nie zawsze prawidłowo się odżywiamy, więc dodanie suplementów do codziennej diety to świetny sposób na uzupełnienie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebują włosy. Suplementy diety HairMax są opracowane specjalnie z myślą o włosach, a ich skład jest certyfikowany.

3. Idealny schemat pielęgnacji włosów

Regularne oczyszczanie i kondycjonowanie włosów jest oczywiste. Szampon jest przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń, sebum oraz produktów do stylizacji włosów. Odżywka natomiast ma na celu zwiększenie połysku, ochronę włosów przed wysuszeniem,a także ułatwienie rozczesywania.
Wybór odpowiedniego szamponu i odżywki do włosów może być przytłaczający. Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, to sprawdzić składniki produktów do pielęgnacji włosów. Siarczany znajdujące się w większości szamponów są zbyt szkodliwe dla twoich włosów i mogą spowodować więcej uszkodzeń niż pożytku.
HairMax naukowo opracował szampon i odżywkę wypełnioną bioaktywnymi składnikami, które nie tylko oczyszczają i kondycjonują, ale także wzmacniają i reaktywują skórę głowy i włosy, dodając im blasku witalności i objętości.

4. Bezpośrednie pobudzenie mieszków włosowych

Czasami twoje włosy potrzebują trochę dodatkowej pomocy. Terapia skojarzona zapewni dodatkową opiekę, której potrzebują twoje włosy i skóra głowy. Z reguły ten rodzaj zabiegu skierowany jest na włosy i skórę, poprawiając ich kondycję i podnosząc włosy u nasady. Zabiegi stosowane na skórze mogą być bardzo skuteczne, ponieważ składniki aktywne pozostają na skórze głowy, a nie są spłukane po myciu, dając mieszkom włosowym więcej czasu na leczenie. HairMax Acceler8 Hair Booster + Nutrients to zabieg, który pozwala zwiększyć ilość włosów, dostarczając bardzo aktywne składniki tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Jest to składnik aktywowany światłem, dzięki czemu doskonale uzupełnia zabieg urządzeniem laserowym HairMax.

5. Anti-Aging – działanie przeciw starzeniu się skóry głowy – serum na noc

Pomóż skórze głowy zregenerować się podczas nocnego procesu gojenia! Nie należy zapominać o rutynowej pielęgnacji włosów w nocy, ponieważ w czasie snu skóra głowy przechodzi w „tryb naprawy i odmładzania”. Zdrowe włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy, a zapewnienie silnej i zdrowej podstawy dla mieszków włosowych ma kluczowe znaczenie dla wzrostu silniejszych, zdrowszych włosów. Zastosowanie Serum na noc Den•si•ty RSN8 Pro Scalp Treatment z właściwościami przeciwstarzeniowymi pomoże promować zdrowie skóry głowy i pobudzi wzrost nowych włosów. Korzystne może być również wspomaganie leczenia zniszczonych włosów, ponieważ zastosowanie serum na noc pozwala na nawilżenie, ochronę i odżywienie mieszków włosowych.

6. Sposób z włóknami keratynowymi

Włókna włosowe można wykorzystać jako szybką naprawę, aby natychmiastowo zwiększyć objętość i gęstość włosów, a jednocześnie czekać na wzrost włosów. Włókna do włosów to cząsteczki budujące włosy z białka keratyny, które łączą się i statycznie przylegają do istniejących włosów, aby ukryć przerzedzone obszary. Świetnie sprawdzają się na wszystkich rodzajach włosów i występują w różnych kolorach, aby jak najlepiej pasowały do pozostałych włosów. Połączenie włókien włosów ze sprytnymi trikami do stylizacji prowadzi do natychmiastowej metamorfozy.

Każdy z nas jest inny, dlatego należy indywidualnie dobierać metody najlepsze dla naszego ciała. Utrzymanie zdrowej skóry głowy i dbanie o włosy, aby zapobiec uszkodzeniom i złamaniom, to najlepsze wskazówki na początek.

HairMax może pomóc Ci w rozwoju zdrowych włosów, gdziekolwiek jesteś. Rozpocznij swoją zdrową podróż do zdrowych włosów już dziś!