Leczenie wypadania włosów bez użycia rąk

W ostatnim czasie nastąpił gwałtowny wzrost liczby urządzeń do fototerapii laserowej włosów i skóry głowy. Rodzaje urządzeń oferują jeden styl i model, ponieważ uważają, że „jeden rozmiar pasuje do wszystkich”. Ponadto wiele ludzi po prostu chce leczyć niektóre części skóry głowy, a nie całą głowę.

Urządzenia do fototerapii laserowej HairMax oferowane są w różnych modelach. Wiele z tych modeli to urządzenia podręczne, które nadal odgrywają istotną rolę w leczeniu wypadania włosów. Są lekkie, mają wbudowany mechanizm ząbkowy do rozczesywania włosów podczas użytkowania. Patent ząbkowy ma na celu dostarczenia maksymalnej ilości światła do skóry głowy, a następnie mieszków włosowych. Kuracja trwa tylko przez 8 do 15 minut w zależności od modelu.

Największą wadą konstrukcyjną urządzeń typu „top of hair” jest ich niezdolność do rozczesywania włosów podczas użytkowania. Natura sprytnie zaprojektowała nasze głowy z włosami, które filtrują światło słoneczne, aby zapobiec nadmiernej ekspozycji. Dlatego przy stosowaniu urządzenia bez systemu ząbków możesz zmniejszyć dostarczanie światła laserowego do skóry głowy, co może nie przynieść pożądanych wyników.

Jednym z oferowanych modeli HairMax jest HairMax LaserBand, ulepszone urządzenie, które nie wymaga użycia rąk. Czas kuracji przy użyciu HairMax LaserBand to tylko 90 sekund, 3 razy w tygodniu – do uzyskania idealnego leczenia potrzebne są tylko 3 przejścia przez 30 sekund. HairMax LaserBand zawiera mechanizm rozdzielający włosy, w odróżnieniu od urządzeń typu „top of hair”, aby zapewnić dostarczanie energii w celu zwiększenia wzrostu i poprawy kondycji włosów.

Podsumowując, idea „jednego rozmiaru dla wszystkich” nie jest tym, co lubimy. Powinieneś mieć wybór, kiedy rozważasz fototerapię laserem, aby leczyć utratę włosów. Żadna inna firma nie oferuje takiego asortymentu i rodzaju urządzeń jak modele HairMax.

 

LaserBands couple AP 1000x399 768x306 1