Zadbaj o swoje włosy na przyszłość!

Twoje włosy wyglądają teraz świetnie, ale co stanie się za 10-15 lat? Jeśli nie jesteś w grupie nielicznych szczęśliwców, którzy nie zmagają się z utratą włosów, w pewnym momencie życia może nastąpić etap, kiedy nieoczekiwanie zaczniesz je tracić. W rzeczywistości, według American Hair Loss Association – krajowa, prywatna organizacja konsumencka, zajmująca się edukacją społeczeństwa, pracowników służby zdrowia, głównych mediów i ustawodawców na temat emocjonalnie wyniszczającej choroby łysienia, 2/3 mężczyzn zacznie odczuwać przerzedzenie lub wypadanie włosów przed ukończeniem trzydziestego roku życia.
Dlatego ważne jest, aby zająć się rutynową pielęgnacją włosów, gdy jesteś młodzi i zacząć myśleć o wsparciu zdrowia skóry i mieszków włosowych tak wcześnie, jak to możliwe – zanim będzie za późno!
Prawda jest taka, że mieszki włosowe osłabiają się, kurczą, a nawet umierają z biegiem czasu, a kiedy to nastąpi, nigdy już nie będą rosły. Jednak można zapobiec procesowi wypadania włosów już teraz działać. Nie wymaga to przyjmowania leków, nakładania płynów ani przechodzenia zabiegów chirurgicznych. Jest to proste i wolne od skutków ubocznych rozwiązanie oparte na uzdrawiającej i życiodajnej energii światła.

Wszystkie formy życia, rośliny i zwierzęta czerpią życiodajne pożywienie z energii słonecznej. Dotyczy to również naszych włosów. W miesiącach letnich, kiedy jesteśmy wystawieni na działanie długich godzin naturalnego światła słonecznego, nasze włosy rosną szybciej i są grubsze. To czyste czerwone światło słoneczne, które stymuluje dopływ krwi do skóry głowy i prowokuje to zjawisko biologiczne, znane również jako fotobiostymulacja.
Nauka wykorzystała tę energię, aby zapewnić ludzkości terapeutyczne rozwiązanie wypadania włosów w postaci laserowej terapii włosów. Badania kliniczne wykazały, że terapia światłem lasera o niskim poziomie może pomóc w powstrzymaniu progresji wypadania włosów oraz stymulowaniu ponownego ich wzrostu. HairMax światowy lider w dziedzinie laserowej technologi wspierającej wzrost włosów, wprowadził innowacyjną technologię lasera HairMax, aby pomóc pacjentom cierpiącym na utratę włosów.

Urządzenia laserowe HairMax dostarczają delikatne, odżywcze światło laserowe do mieszków włosowych, które stymuluje produkcję energii komórkowej, aby stworzyć zdrowsze środowisko do wzrostu włosów. Światło laserowe zwiększa dopływ krwi do mieszków włosowych, dostarczając więcej tlenu i składników odżywczych, aktywując mechanizmy obronne przeciwutleniaczy i przyspieszając eliminację szkodliwych czynników, takich jak DHT.
Leczenie światłem lasera HairMax pomaga przywrócić naturalny cykl wzrostu włosów, powodując nowy wzrost włosów gęstych i pełnych życia.

Przeprowadzono siedem badań klinicznych z 460 pacjentami z HairMax w najlepszych ośrodkach badań medycznych w USA. Ponad 90% uczestników doświadczyło znacznego wzrostu włosów ze średnim wzrostem o 129 dodatkowych włosów na cal kwadratowy. Oprócz nowego wzrostu włosów użytkownicy HairMax zauważyli również wzrost gęstości i pełności włosów, odwrócenie procesu przerzedzania i ogólną poprawę stanu skóry głowy.

Nie czekaj, aż będzie za późno, zapewnij swoim włosom zdrową przyszłość!

blog header futureMax 770x350 460x209 1