Znani lekarze z całego świata polecają HairMax®!

Znana doktor dermatolog ze Stanów Zjednoczonych dr Sonia Batra poleca urządzenia HairMax® swoim pacjentom!

Coraz częściej do gabinetów lekarskich zgłaszają się pacjenci, którym wypadanie włosów spędza sen z powiek. Na początku, należy zdiagnozować przyczynę wypadania włosów oraz wyeliminować czynniki, które powodują wypadanie. Lekarz może zlecić szereg badań diagnostycznych, jakie trzeba wykonać aby wykluczyć choroby, których jedynym z objawów może być nadmierna utrata włosów.  Zawsze należy powiedzieć o wszystkich przyjmowanych lekach i wspólnie ze specjalistą zastanowić się czy nie jest to skutek uboczny terapii lekami np. antybiotykami, hormonami lub beta-blokerami.

Czasami zdarza się, że przyczyną wypadania włosów jest zła pielęgnacja, uboga w makro i mikroelementy dieta oraz nadmierny stres. Co zrobić w takiej sytuacji? Zmienić kosmetyki do włosów na odpowiednie dla nas, spróbować wyeliminować stres z naszego życia i pomóc w stymulacji mieszków włosowych.

Jak stymulować mieszki włosowe do wzrostu? Oczywiście dzięki odpowiednim laserowym urządzeniom medycznym, które działają na zasadzie biostymulacji. Urządzenia HairMax® pomogły milionom osób na całym świecie. Pora aby pomogły również Tobie.