Hairmax na XIII Ogólnopolskiej Konferencji Trychologicznej – podsumowanie wydarzenia

Ogólnopolska Konferencja Trychologiczna największym wydarzeniem w świecie trychologii

W dniach 24-25 września 2022 roku Hairmax® miał ogromną przyjemność po raz kolejny dołączyć do grona Wystawców na największym wydarzeniu trychologicznym, jakim śmiało możemy określić Ogólnopolską Konferencję Trychologiczną, organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Trychologów.

Jaki charakter ma wydarzenie?

Dwudniowy kongres to przede wszystkim wydarzenie kierowane do trychologów pragnących poszerzać swoją wiedzę, uczęszczając na wykłady obejmujące jakże szeroką tematykę włosów. Mówcami są rok-rocznie członkowie zarządu PST, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem oraz zdobytą przez lata wiedzą, dzielą się z uczestnikami wydarzenia. W planie Konferencji zawierają się również wykłady specjalistów z różnych dziedzin, oddziałujących na stan zdrowia włosów oraz skóry głowy – dietetyków, psychologów, przedstawicieli marek proponujących nowe rozwiązania do gabinetów trychologicznych.

Dodatkowym atutem wydarzenia jest możliwość zaprezentowania marki na dedykowanym jej stoisku. W tym roku, Hairmax po raz kolejny w tej bowiem roli, uczestniczył w wydarzeniu.

Hairmax – prezentacja nowej odsłony linii pielęgnacyjnej do włosów przerzedzonych

DSC 8944 2 min scaled

Mieliśmy zaszczyt zaprezentować Państwu na Konferencji nową odsłonę linii pielęgnacyjnej Hairmax Density, której premiera nastąpiła w przeddzień wydarzenia. Produkty zyskały nową szatę graficzną, sprzyjającą środowisku profesjonalnemu. Dzięki jasnej, stonowanej palecie barw, kosmetyki idealnie wpiszą się w charakter niejednego gabinetu.

Uczestnicy Konferencji mieli również okazję zapoznać się z naszymi urządzeniami laserowymi oraz akcesoriami do włosów. Wszystkie modele urządzeń, poczynając na modelu Ultima 9, a kończąc na Laserband 82 zostały udostępnione, aby ułatwić zapoznanie się ze sprzętem, jego działaniem oraz specyfikacjami technicznymi. Reprezentacja Hairmax Polska była również gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów z oferty.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia, znajdującą się poniżej.

Serdeczne podziękowania dla Członków Zarządu PST, Uczestników Konferencji oraz Wykładowców.

Do zobaczenia na kolejnej edycji!

DSC 8898 2 min scaled
DSC 8960 2 2 min
DSC 8983 2 min scaled

DSC 8923 2 min 1 scaled