Hairmax współpracuje z uczelniami!

Na produkty Hairmax składa się wiele czynników. Opaska laserowa to nie tylko fajny gadżet, z przypisaną otoczką marketingową, która sprawi, że uwierzysz w jego działanie. Nad technologią, która została wykorzystana w naszych urządzeniach, pracowało wielu badaczy, swoistych ekspertów w swojej dziedzinie. Skład produktów pielęgnacyjnych jest skomponowany przez szereg naukowców z największą dbałością o każdy szczegół. To właśnie oni odpowiadają za efekty, jakie można zauważyć podczas terapii Hairmax, która nieustannie, od ponad dwudziestu lat pomaga ludziom na całym świecie w walce z nadmiernym wypadaniem włosów.

Istotnie dlatego, w Hairmax cenimy sobie długotrwałą współpracę z niezastąpionymi lekarzami oraz specjalistami. To oni, wykorzystując zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, sprawiają, by terapia laserowa Hairmax mogła przynieść jak najlepsze rezultaty. Niewątpliwie, ta bliska współpraca ze specjalistami owocuje w coraz to lepsze techniki leczenia łysienia przy pomocy naszych urządzeń. W związku z tym, chcemy być zaangażowani w rozwój przyszłych kosmetologów, trychologów, dermatologów oraz lekarzy.

To właśnie dlatego Hairmax współpracuje z uczelniami, udostępniając nasze produkty do użytku studentom oraz dzieląc się z nimi wiedzą zdobytą przez ponad 12 lat działania Hairmax w Polsce. Godnym uwagi jest fakt, iż na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu, powstała pracownia trychologiczna Hairmax. Znajdują się w niej nasze urządzenia oraz produkty do dyspozycji studentów, ponieważ bez wątpienia praktyka stanowi ważny aspekt w nauce.

mac 9414ae 1
mac 9431ae 1

Uczelnie, z którymi aktualnie współpracujemy:

wszuiepic110172632534890show2 2
logo wsbinoz 4
xlogo 5.png.pagespeed.ic .o2TD5rG1l5@2x 5

Jeśli jesteś przedstawicielem uczelni i chcesz podjąć z nami współpracę, skontaktuj się!

[email protected]

Telefon: 22 266 77 55