SPRAWDŹ CZY PRAWIDŁOWO MYJESZ SWOJE WŁOSY

Zdrowe włosy zaczynają się od czystej, zdrowej skóry głowy! Produkty do pielęgnacji włosów zawierają szereg substancji zapachowych, konserwantów i składników chemicznych, które mogą powodować nagromadzenie się lub tworzenie się resztek na skórze głowy, co może prowadzić do zablokowania pęcherzyków i zahamowania wzrostu włosów.

CO ZROBIĆ?
Wybierz szampon bez siarczanów.
Szampony nie zawierające siarczanów są mniej agresywne dla włosów, nawet lepiej, jeśli są również wolne od parabenów.

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ
Rozczesywać włosów podczas mycia. Włosy są najsłabsze, gdy są mokre. Czesanie ich na mokro powoduje ciągnięcie oraz niepotrzebne szarpanie.

CO ZROBIĆ?
Myj włosy szamponem przynajmniej raz w tygodniu. Zdrowie skóry głowy decyduje o jakości włosów.

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ
Nie myj włosów tylko powierzchownie. Zastosuj Szampon, wygładzając go w dół. Wszelkie środki do stylizacji włosów, lokówki czy prostownice przy nagminnym użytkowaniu powodują uszkodzenie włosa.

CO ZROBIĆ?
Poszukaj składników takich jak, olej mięty pieprzowej i olejek z drzewa herbacianego. Te olejki eteryczne pomagają stymulować krążenie, pomagają utrzymać zdrowie skóry głowy i zapobiegają nadmiernemu nagromadzaniu się oleju.

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ
Nie myj włosów nieodpowiednim szamponem, niedobranym do Twojej skóry głowy i włosów. Jeśli twoje włosy są tak czyste, że prawie wydają się skrzypiące, prawdopodobnie wymyłeś wszystkie dobre, naturalne oleje do włosów, które są niezbędne dla ogólnego zdrowia włosów.

CO ZROBIĆ?
Ręcznikiem delikatnie osusz włosy po umyciu. Podczas suszenia włosów delikatnie wyciśnij wodę za pomocą chłonnego ręcznika. Wypróbuj linie HairMax do pielęgnacji skóry głowy i włosów dla większej gęstości! Odpowiednie środki do pielęgnacji włosów i odżywki są podstawą w kierunku ulepszania kondycji Twoich włosów i skóry głowy.

Blog 17.04.2018 768x306 1